Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 hónapja fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja fogamzásgátlót szedek és a hétvégén megvolt csütörtöktol, de szombati napon este nem jott semmi es gumi nélkül belémélvezett barátom és durva menet volt . És talán azért?

Figyelt kérdés
Masnap ugyan ugy megvolt de vasarnap este hanyingerem és szurt a hasam mái napig is (szerda) és hetfon elmult a me struaciom, tegnap (kedd) csak barnáztam és elált. Most bejottem és leultem a wcre és nyálkás véres folyásom volt . Valaki járt e már így? Vagy mi lehet a baj?

2017. jún. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a probléma hoszabb ideig (3-4 nap fennáll) keress fel egy nőgyógyászt. de a kérdésben lévő dátumokat nem ártana tisztázni. ha jól értelmeztem, a menstruáció csütörtökön kezdődött pénteken folytatódott szombaton eközbe aláb hagyott és aktus is volt.vasarnap reggel úgra megindult és este hasfájás és hányinger egészen szerdáig. hétfőn elmult kedden is elmult ma pedig megint előjött?
2017. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen jol irtad . A menstruacioval nincs semmi baj mert az teljesen normalis volt mert mindig ilyen szoktt lenni a menstuacio vege fele h este nincs semmi. De ugye tegnap elmult csak vilagos barna folt volt a beteten . És ma meg kis mennyisegü nyálkás vér távozott. De azota megint semmi
2017. jún. 21. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, tisztázzunk valamit. Neked 7 hónapja NINCS menstruációd. Fogamzásgátló mellett csak megvonásos vérzés van, ami NEM menstruáció.

De hogy válaszoljak a kérdésre is, szerintem várj. Ha a következő vérzés is furcsa lesz, beszélj egy nőgyógyásszal.

20N

2017. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi csak így tudtam egyszerübben ! De köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. jún. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!