Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megjött a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjött a megvonásos vérzésem, lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Volt egy kis hiba a fogamzásgátlóval, a "problémás" aktus dec 28. volt. Azóta megjött a megvonásos vérzésem, ugyanolyan volt mint mindig, meg is nyugodtam. Viszont az utóbbi időben a semmitől vagyol hulla fáradt állandóan és elkezdtem aggódni megint.. Most csináltam gyorsan egy tesztet, ami negatív lett, de délután van már, szóval így lehet felesleges is volt.. Szerintetek lehetséges, hogy terhes maradtam?

2020. jan. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt vérzésed meg minden, miért nem figyeltél bioszon?
2020. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég sok helyen olvastam, hogy a tabletta mellett akkor is van vérzés, ha teherbe esik az ember, ezért vagyok bizonytalan.
2020. jan. 18. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél ismét tesztet, de biztosan nem lehetsz terhes
2020. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs pete éréséd, ez a lényege a tabinak ha normálisan szeded nem lehetsz terhes, és 1 nap alatt nem áll helyre
2020. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!