Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis terhes lehetek? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis terhes lehetek? Vagy miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Az előzmény az,hogy okt.14.én esemény utánnit vettem be,okt.26.án meg is jött rendesen..de november 4.én együttlét után megint megjött,de jóval kevesebb és gyengébb. November 10.én voltunk együtt a barátommal,pharmatex hüvelykúppal védekeztünk,de a végén egy pici becsúszott,mert nem vette ki időben. Most csütörtök óta késik.. de múlthéten és a hétvégén olyan érzésem volt,mintha megjönne:néha görcsölt a hasam,érzékeny és duzzadt volt a mellem,kívántam az édességet,melegem volt, fájt a derekam,hátam,fejem,ma égett picit a gyomrom,de ahogy reggel csináltam tesztet,ami negatív lett elmúltak ezek a dolgok.. a hasam néha picit fáj és "megfog jönni" érzésem van,de semmi.. Lehet,hogy az esemény utáni kavart be a ciklusomba? Az aktus után 18 nappal vagyok és 11.-12.e körül éreztem a peteérésemet.. és 4 napja késik.. ha ma negatív lett lehetek terhes? A Héten még csinálok 1-et,2-őt.. ha nem jön meg hétfőn elmegyek nődokihoz. Ahogy belegondoltunk,már nem bánnánk ha becsusszant volna.. igaz nem terveztük,de nem vetetnénk el. Mi miatt késhet? Baba vagy eseményutánni kavar? 21/L
2016. nov. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az esemény utáni egy lórúgásnyi hormont tartalmaz, így hónapokig is akár okozhat vérzészavart és egyéb problémákat.

Viszont ha jót akarsz magadnak és nem akarsz gyereket, akkor normálisan védekeztek. Óvszerrel!

Nem megszakítással, meg nem Pharmatex-el. Óvszerrel. Megtanuljátok használni, vesztek megfelelő méretet és nincs az az isten, hogy kiszakadjon.

2016. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már írattam fel fog.gátlót,de azt ugye nem szedhetem csak ha megjön...de addig is óvszer lesz
2016. nov. 28. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont a fog. gátló betegtájékoztatóját legalább 3-szor olvasd át, hogy értsd, hogy hogy kell szedni és miket kell betartani, hogy ne legyél mellette terhes!
2016. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Pharmatex és a megszakítás nem védekezési forma. Be kellene tiltani, sorra ülnek terhesen a nagyon fiatal kislányok, mikor megyek az sztk-ba!

Ettől függetlenül inkább az Escapelle lehet a ludas. Sajnos a magas hatóanyagtartalom összezavarhatja akár hónapokra is a ciklust!

Várj, míg megjön és az 1. napon kezdd el a gyógyszert. Viszont az 1. levél idején még gumi is legyen, hogy biztosan hozzászokjon a szervezeted!

A másik. Lehet, hogy te örülnél a gyereknek, de a párod is? Legyen átgondolva mikor bevállalod, rengeteg fiatal férfi lép le a gyerek megszületésekor. Sarkosítva 2 évig csak eszik-sza.ik-hány-sír, újabb 2 évig toporzékol és nem igazán érteni a beszédét. Csak, ha biztosak vagytok benne, hogy idegileg és anyagilag is bírjátok! :)

2016. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!