Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó fogamzásgatlot szedni, de attól még ugyanúgy élünk szexuális életet. Ez engem felemészt. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a barátnőmmel a rendes szexig nem jutottunk el. Viszont már minden más, rendszeresen megtörténik. Az orális szex minden formája. A porblema az, hogy egy nagyon óvatos és akadekoskodo srác vagyok, ezért akárhányszor együtt vagyunk (és elég gyakran élünk nemi életet)

Én izgulok, hogy nehogy valami úton módon sperma kerüljön a barátnőm hüvelyébe.

Én javasoltam neki a fogamzásgatlo tablettát, hogy ne kelljen mindig ilyeneken izgulni, de ő nem hajlandó bevenni. Ezt én meg is értettem, mert a saját teste, saját döntése.

Az a helyzet, hogy a dolgok ugyanúgy megtortennek mert annyi kockázatot nekem ő megér, de félek hogy előbb utóbb csak egyszer felejtunk el kezet mosni, csak egyszer ragad el minket a hév, csak egyszer történik egy baleset és megyek el rossz helyre, és tadamm máris apuka lehetek.

Nagyon szeretem őt, és a szexuális életünk is rendben van, de egyszerűen akárhányszor csináljuk, utánna gyomor idegbe vagyok, agyalok, annyira hogy szinte már felemészt.

Szerintetek ez férfiatlan?

Talan szakítanom kéne, és nem vagyok elég érett, hogy ezen ennyit izgulok?



2020. jan. 27. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem vesztek mondjuk pesszáriumot? Hormonmentes és kényelmes. Ahogy most csináljátok, hülyeség és nem is élvezhető.
2020. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Igaza van. Írásod alapján még fiatalok vagytok, ilyenkor ezek a szerek nagyon veszélyesek. Ne erőltessed!

Úgy olvasom, hogy megszakításos módszerrel csináljátok. Ez a legnagyobb baromság; előváladéktól ugyanúgy teherbe eshet.

Miért olyan nehéz felhúzni egy gumit???

2020. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Mi a francért nem húzol gumit és dugtok normálisan? Több millió ember védekezik kotonnal... köztük én is használtam vagy 10 évig, sose volt gond.

A hasáról, de még a szeméremajkairól seg nem fog a petevezetőjébe mászni a spermium, nem kell idiótának lenni.

2020. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Mi az hogy "nem hajlandó"?

Az ő teste azt csinál vele amit akar. A legtöbb nőnek csak problémát okozott a fogamzásgátló, mint nekem is. Ugyanugy megvan a teherbe esés kockázata a tablettánál is. Legalább a guminál megtudjátok nézni ha elszakadt, lecsúszott stb.

2020. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

A gyógyszer nagyon káros tudd lenni sok esetben.

Persze van aki megussza gond nélkül azonban az ő dolga hogy akar e kockáztatni.

A hormonmentes.hu n ha körülnézzel ott van rengeteg másik fogamzásgátló módszer.

Talán találtok valamit vagy akár kombinálhattok is több félét.


Amugy miért félsz ennyire a gyerektől?


Ha pedig ennyi miatt elhagyod őt akkor nem tudom biztos szereted-e.

2020. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Fel találták az óvszert! Micsoda találmány! Tudod fel kell húzni a farkadra!

És még jó hogy nem akkar mert tönkre vágná ahormonjait és ha esetleg abba akkarká hagyni akkor szopna vele 2 munka társnőm is szenved mert mind2 abba hagyták a szedését. Uthogy jól teszi hogy nem szed! Ha ennyire aggódsz húz kotont a farkadra vagy kötesd el magad. Éd egyébként millió 1 féle fogamzásgátlás módszed van. Olvas utána a google a barátod!

21/l

2020. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3%

csináljátok csak popsiba és meg van oldva a dolog.

Mélyebb orgazmus, nincs hormon..

persze higénia és sikosítás alap.

Elég sokan mennek ebbe az irányba (hormonmentes fogazmásgátlás) szóval nem vagy egyedül.

2020. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
A gumi biztonságosabb a tablettánál használj gumit ha nem tudod milyen méret kell irány az ovszer.hu
2020. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Húzz gumit,legalább te is elsülhetsz benne
2020. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem húzol gumit?
2020. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!