Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló váltás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló váltás után nektek ugyanúgy jelentkezett a megvonásos vérzésetek?

Figyelt kérdés
Cypromixel szedtem 3évig, bőr és hormonprobléma miatt, utólag derült ki, eddig nem is szedhettem volna. Egy hónapja Lindynettet szedek, ma veszem be az első levél utolsó szemét. Kíváncsi vagyok, nektek fogamzásgátló váltás után hogy jelentkezett a vérzésetek? A megszokott időben, több kevesebb stb?
2018. dec. 30. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nekem erős migrénem volt, így váltottam. A doki utasítását követve, nem volt erősebb vérzésem az új gyógyszerrel, sőt más "probléma" sem jelentkezett.
2018. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!