Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a 2. alkalom hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a 2. alkalom hogy nem menstrualok. A szex is faj. Olyan mintha egy egy ilyen csobe tenne be ami ilyen gocsortos rossz erzes szerintem meg lehet duzzadva a huvely. Terhes nem vagyok!?

Figyelt kérdés
Az kizarva! Volt valakinek hasonlo tunet barmi? Fogamzasgatlo tablettat szedek viszont van hogy elfelejtettem es egyszerre vettem be az aznapit es a tegnapit?
2020. febr. 14. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
És úgy gondolod, hogy visszamenőleg is használ?? EGYET szabad bevenni!!
2020. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha elfelejted bevenni a tabit, siman teherbe eshetsz.

22L

2020. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 Nem azért írja a betegtájékoztató, hogy az elfelejtett szemet utólag pótolni kell, mert visszamenőleg használ. A fogamzásgátló tabletta megváltoztatja a szervezet működését, ami egy hosszabb folyamat, és nem csak azon az egy napon hat, amikor beveszed. A kihagyott szemet azért kell pótolni, hogy a gyógyszer által beállított hormonszint a lehető legstabilabb maradjon. Ha nem ismered a gyógyszer működését, olvass utána.


Kérdező, nem tudhatjuk, hogy terhes vagy-e. Csinálj tesztet és kiderül. Ha összevissza szeded a fogamzásgátlót, akkor nem túl nagy az esélye, de becsúszhat egy terhesség. A fájdalom semmiképpen nem normális, tehát menj orvoshoz.

2020. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol h terhes vagy meg nem fajna a szex. Ettől függetlenul lehetsz terhes plusz lehet vmi szertozest osszeszedtel pl bakterialis vaginozis.
2020. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetek mert mind a 3 teszt egy csik
2020. febr. 14. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy nem tudja kimutatni, csak 1-2 het elteltevel.
2020. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

15:23 valasz...

azt tudod hogy az volt az elso mondatom hogy 2. alkalom azaz 2 honapja....

2020. febr. 14. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval vártál 2 hónapot anélkül hogy megfordult volna a fejedben hogy el kéne menni orvoshoz? Gratulálok
2020. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod eszembe nem jutott hogy mar ket honapja nem menstrualsz, es nemvoltal meg orvosnal. Azt hittem ez a masodik alkalom(de nem egymas utan) hogy ez előfordul. Menj orvoshoz
2020. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Orvosnal voltam mar tobbszor es azt mondta o se tudja mi lehet ez es miert van...de ezek utan nem kuldott el sehova
2020. febr. 15. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!