Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha rossz emlék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha rossz emlék a szüzességetek elvesztése (nem azért mert fáj, hanem mert pl bunkó a fiú, otthagy, stb), akkor igyekeztek elfelejteni?

Figyelt kérdés

És ha igen, sikerül?

Van olyan hogy majd mással történik meg ismét az "első" és azt veszitek hivatalosnak?

El lehet egyáltalán felejteni, mennyi idő kell hozzá nektek? (tudom hogy mindenkinél más, de érdekel hogy nálatok mennyi idő)



2015. szept. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem úgy történt a szüzességem elvesztése ahogy bárki is elgondolja,tehát nem a szerelmemmel,de mégcsak nem is kapcsolatban. Hacsak a szexkapcsolat nem számít annak :)

1,5 éve tart egyébként,a srác alapjáraton egy b*unkó gyerek,de velem rendes,működik a kémia stb.


Nem próbálom elfelejteni,én csináltam,vállalom is a következményeit. Meg ilyen sincs,hogy majd mással lesz az első..az első már megtörtént,nem lehet visszacsinálni.

Ami megtörtént,megtörtént. El kell fogadni és továbblépni.


Igazából annyira pontos választ nem tudok neked adni,mert még így se tekintek rossz emlékként rá vissza,és azon se szoktam gondolkozni,hogy kár volt meg mi lett volna ha.. Ha vissza emlékezek rá akkor rájövök,hogy mennyit változtam,és ez is kellett,hogy ilyen legyek amilyen most vagyok :)


Nem mindenkinek adatik meg,hogy szerelmes legyen. Majd ha szerelmes leszek jobban megbecsülöm a szeretkezést,addig meg élvezem a szexet.


Ha meg egy idegennel veszítettem volna el mondjuk egy buliba a wc-n..na akkor az már másabb lenne,bele se gondolok ilyesmikbe.

19l

2015. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Mindegy, hogy a szüzesség elvesztése, vagy első csók, vagy csak egy rosszul sikerült szex... Ha rossz emlék, akkor bárcsak el tudnám felejteni, de általában nem sikerül. N
2015. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Kísért és fel fel villan. Próbálom felejteni, de nehéz, nagyon
2015. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!