Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehetséges, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy terhes lett mégis? Peteérése volt a barátnőmnek, óvszerben mentem el, ami nem volt lyukas.

Figyelt kérdés
Megnéztük és nem volt lyukas, most mégis ott a két csík a teszten.

2020. febr. 24. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A hónap folyamán voltál benne gumi nélkül? Mindig csak az anya biztos.
2020. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Soha nem csináltuk gumi nélkül.
2020. febr. 24. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezek sem vádolgatok, de nem lehet, hogy akkor mástól terhes? Ha te óvszerrel voltál ami nem volt lyukad akkor csak ez jöhet szóba.
2020. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó, hát nem biztos, hogy tőled terhes.

Láttunk már pár ilyet:D

2020. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! A gumi nemcsak elszakadhat. Ha hasznaltatok olajat olaj bazisu sikositot, amit nem szabad gumival, akkor a gumi ateresztove valik.

A mai terhessegi teszteknel pedig a pozitiv nem teved.

2020. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tőled terhes. Előjáték során is rajtad volt a gumi. Előváladékban is lehet ondósejt.Teszt megismétlése. Ha terhes sürgősen döntsetek a gyerekről.
2020. febr. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1: nem biztos, hogy terhes, állterhességek is vannak

2: a gumi csak olyan 95%ban véd

3: lehet történt valami amire nem emlékszel

2020. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy a barátnőd megcsalt ahogy sokan írják. Mi védekeztünk a párommal és ennek ellenére lettem terhes. Az utóbbi 6 év szexelései alatt is normálisan védekeztem ahogy most is. SEMMIT nem csinálzunk máshogy. És nem..nem voltam mással, nem használtunk síkosítót, nem volt lyukas a gumi, nem előváladék. Egyik fogamzásgátló sem 100% sajnos. Ne őt okold és ne magadat okold. Simán lehetett hibás a gumi amit nem látsz akkor sem ha utána pl vizet öntessz bele hogy lyukas e

Sajnálom

Én most terhesen nagyon örülnék ha vissza tudnék menni az időbe hogy azt mondjam magamnak

Te vadbarom, akkor is lehetsz terhes ha védekezel.

2020. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!