Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefekudtem egy lannyal mindket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xsedan kérdése:

Lefekudtem egy lannyal mindketonknek ez az elso nem menstrualt mikor csinaltuk lehetseges h terhes?

Figyelt kérdés
Lefekudtem egy lannyal mindketonknek ez az elso volt es majdnem bele elveztem de sikerult kihuzni pont mikor elveztem tuttammal nem elveztem bele es nem tettem be akkor se teljesen azt mondta erezte hogy ott volt a farkam de nem szurtam at lehetseges hogy terhes?
2018. jún. 9. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez az oldal fantasztikus...
2018. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak hülyék szexelnek??!
2018. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha elgondolkozok rajta hogy tényleg ennyi selejt ember van (és ezeknek valószínű lesznek gyerekeik, ilyen szülőkkel meg azok se lesznek különbek), vagy mindenki csak trollkodni jár az oldalra?

Nagyon remélem hogy az utóbbi...

2018. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hulyenek tunik devtenyleg megvagyok ilyedve valaki ertelmesen valaszol?

megertem a letolast de megis

2018. jún. 9. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Máskor dugd a f*rkad inkább a konnektorba. Lehet terhes az előváladéktól is. De adja az Isten hogy nem az, ha nem kamu/troll vagy.
2018. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, mi a menstruáció? Miért kellene rögtön szex után menstruálnia?! :'D Akkor én néha 2 naponta menstruálnék.
2018. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van rá esély hogy terhes.


Kihúzásos védekezés NEM védekezés.

2018. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj mondat közi és mondat végi írásjeleket kérlek. Ha már dugni nem tudsz, legalább az írás menjen rendesen. Direkt nem az ékezetek hiányát említem, mert jön a rizsa, hogy telefonról írsz. De lényeg a lényeg, ne keféljen két ilyen hülye.
2018. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!