Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pharmatex fogamzásgátlókról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

www.pharmatex.hu

és tényleg lehet anélkül is venni gyógyszertárban, hogy elmennék előtte nődokihoz?

17/L


2010. júl. 24. 23:47
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, körülnéztem az odldalon és találtam erre válszokat, nem megbízható, így ejtettem is.
2010. júl. 24. 23:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, vény nélkül kapható!

Nem nyújt maximális védettséget, épp ezért a legjobb óvszerrel kombinálva. :)

2010. júl. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megbízható, én sokáig használtam, de csíp mint a halál fasza.
2010. júl. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban kapható vény nélkül a gyógyszertárban,jó pár hónapig használtuk a párommal.Mikor összeköltöztünk és szinte napi rendszerességel szeretkezünk már fogamzásgátlót szed.Hogy mennyire véd?Nekem az előző kapcsolatomból van gyermekem,és az élettársam is 20 éves egészséges nő,nálunk nem lett terhesség..de nem 100%-os a védettség,lehet hogy szerencse volt...Az tény hogy rendszeres használatra,sűrű szeretkezéseknél körülményes,és drága.Arról nembeszélve hogy nekem sokszor csípte a péniszemet,de nem vészesen...de pl.nemtudtunk szabadon szeretkezni stb..ezt úgy értem hogy ha kihúztam a puncijából,utána nem tettem be a szájába stb a pharmatex miatt,izlés kérdése...kitudja milyen hatóanyag van benne...és ki milyen szexet szeret...és több egymás utáni aktusnál meg mindig újat kellett használni,ez így körülményes volt...és feloldódva olyan volt mint a fehérfolyás...hirtelen megoldásnak és átmenetileg jó szerintem...de hosszú távon körülményes és drága valamint nem lehet felszabadultan szeretkezni...

34/F

2010. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

en hasznaltam a tablettat is, a kupot is. de mivel a paromat nagyon csipte,felhagytunk vele.

egyebkent jonak tartom, de tenyleg elegge maceras.

2010. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak pozitív tapasztalatom van a pharmatex hüvelykúpról. kb. 1,5 éve ezt használjuk.

Kis %-ban előfordult, hogy picit csípett, de csak a szex után. megoldás- tusi.

Mi az előjáték végén szoktuk felhelyezni, picit játszunk még egymással aztán jöhet az orgazmus:-)))

2010. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!