Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha az első levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha az első levél beszedése nem jött meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez az első fogamzásgátlóm. Nemrég végeztem az első levéllel (ditinell), de szinte nem jött semmi. A 3.fehér tabletta beszedése után jött egy kevéske barnás folyás. A ciklusom 1.napján kezdtem el szedni, és két hét után szeretkeztünk a barátommal gumi nélkül. Minden nap időben beszedtem, nem volt hasmenésem, nem hánytam a beszedése után.

A válaszokat előre is köszönöm!😊



2020. márc. 10. 17:56
 1/3 A kérdező kommentje:
...után* nem jött meg?
2020. márc. 10. 17:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg meg kellett volna "rendesen" jönni, csak kisebb, "szabályozottabb" mennyiségeben és enyhébb lefolyással (sokan ezért szedik a tabit - enyhíti a görcsöket is). Nem feltétlenül terhesség okozza, más oka is lehet. Vegyél egy tesztet.

Egyébként... célszerű kivárni az első teljes levél végig szedését, pont azért hogy lásd hogyan reagál az adott készítményre a szervezet.

2020. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem normális,én pl 3 levél alatt megállás nélkül véreztem,bár én mást szedek,de nekem is első.
2020. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!