Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése alatt dohányzás?

Figyelt kérdés
Missee fogamzasgatlot kezdtem el szedni es ezt dohanyzoknak nem ajanlak van aki így is szedte es nem lett baja? Ezt mennyire kell figyelembe venni?
2020. márc. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló megnöveli a mélyvénás trombózis kockázatát. A dohányzás is. Mindkettő esetében ritka, hogy ilyet okoz, de minél több a kockázati tényező, annál nagyobb az esély. Emiatt nem javasolják a hormonális fogamzásgátlást, ha dohányzol. Persze rengeteg ember van, akinek nem lesz tőle baja, de ez nem vigasztal, ha pont te leszel az a kis százalék, akinek mégis. Nagyon kevés az esélye, de előfordulhat. Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e a kockázatot.
2020. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regota megfigyeltem csajokon, hogy fiatalon visszeresek, narancsboruek, nagyon csikosak, cserzett az arcboruk, veletlenul mindig dohanyoztak es szedtek fogamzasgatlot.
2020. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, én 3 éve szedek fog.gátlót, de vékony vagyok és amióta szedem hibátlan a bőröm. Nekem sokat segített, végre nem fáj a menzesz, szép az arcbőröm és nőtt a cicim is egy kosárméretet.

Mondjuk én nem dohányzom:D

Kérdező, ha nem ajálják, akkor az biztos nyomós okkal van. A cigi sehogy sem egészséges.

2020. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!