Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok mikor nem szedtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor nem szedtetek még fogamzásgátló tablettát akkor nem voltatok kíváncsiak hogy milyen gumi nélkül? Probaltatok védekezés nélkül? Hány éves korotokban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De kíváncsi voltam, viszont nem kockáztattam meg hogy gyerekem legyen 15 évesen.
2020. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt lehetőségem kíváncsinak lenni, amikor elvesztettem a szüzességem ugyan gumiban kezdtünk neki, de menet közben valahogy mégis csak eltűnt valahová. 17 voltam egyébként. Az első tartósabb párkapcsolatomnál úgy az első 1-2 hónap után már elkezdtem fogamzásgátlót szedni, addig azért igyekeztem odafigyelni, hogy ilyen "véletlen eltűnés" ne forduljon elő még egyszer.
2020. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Probaltam mar gumi nelkul is,mas fajta vedekezessel, tabit viszont doha nem szednék.

Vedekezes nelkul soha senkivel nem probaltam es nem is tervezem

2020. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Kipróbáltam gumi nélkül, 22 évesen. Terhes is lettem.
2020. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen kíváncsi voltam, 17 évesen pharmatex kúppal próbáltuk 1x gumi nélkül.
2020. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dee nagyon kiváncsi voltam, néha a barátom egy pár lökés erejéig be is rakta.
2020. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sokat szexelek védekezés nélkül mert nem szeretem gumival az érzést. 14 évesen vesztettem el minden nélkül, se gumi se kihuzás :)
2020. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
De kívàncsi voltam, 24 évesen próbàltam először gumi nélkül, nem szedek tablettàt, imàdom mikor belém élvez a pàrom:) Nagyon izgató. Megesett többször is, hogy nem védekeztünk.
2020. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!