Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitsget szeretnek kérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsget szeretnek kérni Fogamzasgatlot szedtem egy évig egy gyogyszer ki maradt a párom 2x ment el Belém és utána meg jött a mensi ez alatt nem szedtem a gyógyszert és akkor is de mensi után?

Figyelt kérdés

is csináltam teszteket negatív lett de reggel az egyik halvany piros és jött pecsetelo verzesem ami pár csepp volt és ma sarga folyasom is a mellbimbom barnább lett de más változás nincs terhes lehetek ? ???

Koszonom a válaszokat

By :21 éves lany


2020. márc. 12. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem megjött a mensesed. Ez azt jelenti hogy nem lehetsz terhes, elméletben sem lehetnél mert 1 db tabletta kihagyása még nem veszélyeztet!!
2020. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amit az elso irt, az egyaltalan nem igaz, egy szem kihagyasa is veszelyt jelent.
2020. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj nem egy szemet hagytam ki hanem már nem szedtem
2020. márc. 13. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha abbahagytad de a párod ugyan úgy belés ment akkor lehetsz terhes, hogy ne lehetnél, csinálj új tesztet
2020. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mióta nem szeded? Ha 1 éve, akkor valószínüleg már visszaállt az eredeti termékenységed,de ha csak egy hónapja nem, akkor nem valószínű.

Elvileg a teszt is a menstruáció elmaradásának napjától mutatja az eredményt.óhh és úgy tudom, hogy a reggeli első vizeletből mutatja ki a teszt a legpontosabb eredményt.

2020. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A sárga folyás pedig lehet betegség jele is, főleg ha kellemetlen szagú.
2020. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!