Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak fogamzástálásáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak fogamzástálásáról miket tudtok? Milyen Magyarországon is beszerezhető gyógyszerek vannak? Ill. hogyn lehet ezekhez hozzájutni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pasik úgysem szednék..hiszen az a nő dolga..ő neki kell rongálnia a testét a pasi meg élvez:D
2010. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezik, de tudtommal Magyarországon még nem kapható.


Kedves első: a férfiaknak is érdeke, mert ha a nő pl. nem szedhet fogamzásgátlót, neked pedig ugye tök8, hogy mi lesz, akkor később elég kellemetlen helyzetbe kerülhetsz, gondolok itt az apasági pertől kezdve (mert ugye az ilyenek, mint te, nem hajlandóak fizetni gyerektartást addig, amíg az általuk felcsinált nő nem viszi az ügyet bíróság elé) a gyerektartáson át a ciki kérdésekig: "neked hol az apád?"

2010. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
nő vagyok,állj már le:/
2010. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első iróniából mondta szerintem. És jogos. Azt olvastam (persze ki tudja, igaz-e), hogy mikor tesztelték a férfi fogamzásgátlót, akkor megbízhatóan működött, de az összes pasi depressziós lett tőle. Ehhez persze tudni kell, hogy úgy tesztelték, hogy egy csoport placebót kapott, egy másik csoport meg gyógyszert. És mindenki depis lett, nem csak a gyógyszeresek.

Szerintem a legtöbb férfi (tisztelet a kivételnek!!) nem szedne ilyet.

A kérdezőnek pedig: Magyarországon még nincs ilyen fogamzásgátló!

2010. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Holdtündér ***** válasza:
Én lehet nem is bíznám a pasimra a szedését. Elfelejti aztán meg jön a meglepi.
2010. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam / olvastam, hogy az orális gyógyszerek még valóban kezdeti stádiumban vannak, viszont vannak fél évente kérhető injekciók, valamint véglegesnek számító elköttetés is, ami max 2-3 mm-es sebbel jár a "zacsin".. és csak kis eséllyel fordítható vissza. Arra lettem volna kíváncsi, hogy az injekciót hogyan lehet beszerezni. Már ha egyáltalán belehet itthon szerezni! Köszönöm a válaszokat
2010. júl. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!