Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak többsége egyenesen utál gumit húzni?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy drága, meg akkor úgy nem olyan jó, meg minden.

De mi van akkor, ha teherbe esem és nemcsak, hogy a babát nem tudnám tisztességesen felnevelni, de mégcsak annyi pénzem sem lenne, hogy elvetessem?


2011. ápr. 21. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
mert kényelmetlen, elveszi az érzést.
2011. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Az olyan pasinak, aki nem akar gumit használni (mert mondjuk a nő nem szedhet gyógyszert), csak egy kérdést tennék fel:


"Drágám, mit szeretnél jobban? Óvszert használni vagy gyerektartást fizetni? "

2011. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

fogamzásgátló


én nő vagyok,de allergiás a sikositóra, a latexre...

és fele annyit nem érzek gumiban mint anélkül (allergia ellenére rövid távú ismerettségnél azért húzatok fel gumit)

2011. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 dag ***** válasza:
4%

Tudod az ember nem gondol a következményekre! Ha sexről van szó akkor meg pláne nem.

Gumiba tényleg nem az igazi, nem olyan élvezetes meg minden. de hát... Meg különben is van fogamzásgátló, a célnak az is megfelel!

Az óvszuer az tök sz.ar, én sem húzok soha, szerintem hülyeség!

2011. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
utolsó, majd akkor is gondolkodj el, h. mekkora hülyeség a óvszert, mikor a nemi betegségeidet kezeled/gyerektartást fizeted.
2011. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Én 2-szer lettem terhes fogamzásgátló szedése mellett...

Az orvosom mondta, hogy használjak mellé kiegészítő védekezést is, a hüvelytablettákat nem bírom, így marad az óvszer.

Akinek ez nem tetszik, nem kötelező velem szexelni.

2011. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

A fogamzásgátlóban meg túl sok hormont nyomnak bele, úgy hogy az ember lánya észre sem veszi, ha egyszer abbahagyja és csodálkozik ha nem születik gyereke...Na meg az elhízás veszélye is. Persze ehhez megfelelő tablettát kell felírni az orvosnak, ami kb 90%-ban nem sikerül csak utólag.

Óvszerben meg vannak egész véknyak is.

A fog.gátlót sem lehet rákényszeríteni ha valaki nem akar szedni. Az óvszert sem. Így valahogy kompromisszumot kell kötni..

2011. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Én nem utálok :) Szeretek biztonságosan szexelni. Sziasztok
2011. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
mi se használtunk évekig gumit, férjem "nem szereti" ezért gyógyszert szedtem. aztán babát vállaltunk, azóta szó nélkül felhúzza férjem ;D
2011. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hát már 23 évet megéltem, de nincs miért szégenkeznem mivel a párom az elő (amúgy mindenki saját tapasztalata szerint ítéli a dolgokat:) )

Fogamzásgátlót nem szedhetek, mivel nemegyszer sínylettem meg (egyszóval nem bírom).

Én igazán nem szeretném folyton ezzel nyaggatni, mert tudom, hogy nem száp dolog tőlem. De nem tudom megértetni vele, hogy azzal, ha így szándékosan teherbe ejt, hogy magához láncoljon az egyikünknek sem jó

2011. ápr. 21. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!