Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmerjem így kezdeni a házasél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem így kezdeni a házaséletet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hete volt a császárom. Sima szülésnek indult, de műteni kellett mert szűk volt a medencém. A műtét alatt jobban véreztem egy kicsit mint kellett volna, alatta és utána is több vérzéscsillapítót kaptam. A hegem szépen gyógyul, nem érzem rosszul magam, nem fáj szerencsére semmim, nincs panaszom. Hívtam a dokit a 6 hetes kontroll miatt, közölte hogy nem szükséges most elvégezni ha panaszmentes vagyok, ráér a járványhelyzet után. Csak sürgős eseteket látnak el, és ez nem az. Nekem mondjuk az lenne, hogy tudjam minden rendben van e. Szoptatok, írt fel cerazette tablettát. Aztmondta, ha letelik a 6 hét, szedhetem a gyógyszert és nyugodtan élhetek házaséletet. Ezzel nem is lenne baj, mert borzasztóan kívánom. Csak nem tudom hogy majd el merjem e kezdeni. Vagy amíg járvány van és nem vizsgálnak meg addig ne is álmodjak az együttlétről? Így is a falat kaparom már. A mellék kérdésem, aki szedett cerazettet, mellette óvszerrel szeretkeztetek, vagy anélkül? Ha nem, az aktus végén párotok bennetek ment el, vagy sem?

Köszönöm ha válaszoltok!



2020. márc. 30. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

A vízcsapból is a jàrvàny folyik. Mi köze a szexnek a jàrvànyhoz? Semmi.

Ha a párod fertőzött akkor már 100% te is az vagy. Ha nem akkor pedig mitől kapnàd el?

2020. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem hogy kontroll nélkül, panaszmentesen elkezdené e más a helyemben
2020. márc. 30. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájnak vissza kell záródnia teljesen szülés után, addig a fertőzés veszély miatt tilos az együttlét, hiszen a nyitott méhszájon keresztül könnyen feljuthatnak a kórokozók. Ha nincs panaszod és mindenképp szexelni akarsz, plusz a doki szerint is lehet szerintem óvszerrel csináljátok, így védve vagy valamennyire a párod bőrén lévő baktériumoktól.
2020. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen várd ki a hat hetet! A sebgyógyulás miatt célszerű. Elkezdhetitek ha kívánod, de először csak óvatosan, ne most vezessétek egyből elő a legvadabb, szétesik alattunk az ágy típusú szexet.

A Cerazette-t elkezdheted szedni (ha a kezelőorvosod azt mondta!), bár én nem tenném csak a szülés utáni 3. hónaptól kezdve. Amíg viszont az első levelet végig nem szeded addig használjatok óvszert!

2020. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. márc. 30. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 hét után panaszmentes vagy és elmúlt a gyermekágyi vérzés, akkor persze, nyugodtan.
2020. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megadták a választ, erre kiemeli... nem tudunk újat mondani ma se
2020. ápr. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!