Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok és a heteroszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és a heteroszexuális haverom jön be, mit csináljak elmerjem neki mondani? :/

Figyelt kérdés
Már régota tudom magamról hogy meleg vagyok .. nem nagyon akarom elfogadni hogy más vagyok mint a többiek nem akarom azt elfogadni hogy a péniszre bukom:/ a kérdésemre rátérve van egy haverom aki nagyon tetszik nekem olvasgattam már több kérdést hogy mit tegyek ilyenkor,volt szo arrol hogy ilyen téren ismerlyem meg(kérdezzem meg tőle hogy mit gondol a melegekről stb) megkérdeztem de konkrét vàlaszt nem kaptam :/ rossz azzal a tudattal lefeküdnöm hogy ő itt van és nem is tud arrol hogy van egy “csodálója”.. hálát adok az égnek hogy nem feltünő sem a hangomon sem a külsőmön hogy meleg vagyok! Senkinek sem mondtam el eddig hogy meleg vagyok sem haveroknak sem szüleimnek se tesomnak! Jó érzés lenne azért valakivel beszélni erről mert nagyon rossz de félek ha elmondanám eggyik jobb haveromnak akkor kiakadna világga kürtőlné és soha többé nem beszélne velem :/ tehát: elmondjam a heterő haveromnak hogy meleg vagyok és hogy már 1éve szerelmes vagyok belé ? Vagy hadjam a fenébe?

2017. nov. 20. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem először próbáld meg elfogadni magad, keress fel egy jó pszichológust ha szükséges😊utána szerintem mondd el hogy meleg vagy, de ne csak neki😁lehet hogy megromlik a barátságotok, lehet hogy nem, puhatolózz, hogy mi a véleménye erről a témáról, aztán dönts. Sok szerencsét:)
2017. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Egy fontos infot felejtettem leirni 17 éves vagyok !
2017. nov. 20. 22:25
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Nincs jó megoldás a problémádra.
2017. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt tudom tanácsolni, hogy előbb fogadd el magad, mert addig nagyban megnehezíted a saját dolgod... Ha pedig ráveszed magad, hogy elmondd neki, akkor is csak simán mondd el neki, a szerelemről ne beszélj neki az elején, mert az sok lehet már neki. Először épp elég a meleg dolog. Tudom félsz, mert rosszul is elsülhet, de ha nem bújsz elő előtte, bele fogsz betegedni a tudatba, hogy de mi lenne, ha mégis az ő is, stb. Persze tudom, benne van a pakliban, hogy sajnos tönkremegy emiatt a barátságotok (én is jártam így), de akkor azt kell nézni, hogy az ilyen ember nem is volt igaz barátod. Mert egy igaz barát elfogad melegként is.
2017. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem a haverom azt mondaná hogy megkívánt utána biztos nem mernék hátat fordítani neki.
2017. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszőnöm szépen mindenkinek a választ! Akkor elsőnek muszály vagyok elfogadnom magam(valahogy) agykurkászhoz nem szeretnék menni .
2017. nov. 21. 05:58
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem MUSZÁJ semmi sem. A saját dolgodat, életedet könnyíted meg, ha előbb elfogadod saját magadat. Ha ez megvan, akkor ráérsz a barátoddal először általánosságban beszélgetni a melegekről, és a hozzájuk való viszonyáról. Minden más csak ezutén jöhet.
2017. nov. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tehát magamat fogadjam el először vágom...na de azt hogy a fenébe kéne tennem? Utállom magam ahogy vagyok szégyen foltnak gondolom magam! Ha elvinne a halál az sem érdekelne.
2017. nov. 21. 11:12
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező! Miért utálod magad? Mert az éretlen osztálytársaid szeretnek a melegséggel viccelődni és akkor már az egy gáz dolog? Ki nem sz**ja le. Neked ez tetszik és kész. Senkinek sincs joga emiatt elítélnie. Ez nem valami, amit elkövettél, ez valami, ami vagy. És teljesen normális. Sokfélék vagyunk. Nincs is igazából "normális", én heteroként tudom, hogy minden heterónak is van ilyen vagy olyan perverziója, amire nem büszke. Felejtsd el ezt a beszűkült gondolkodást, nem utálhatod magad azért, hogy milyen színű a hajad, milyen magas vagy, milyen a szexuális orientáltságod stb. Ezeket nem mi választjuk meg. És amúgy sincs vele baj, te épp a férfiakhoz vonzódsz. És akkor mi van? Semmi. Kinek a pap, kinek a papné. Verd ki a fejedből ezt a felfogást. A probléma nem a melegekkel vagy a heterokkal vagy az alárkikkel van, hanem azokkal, akik ártanak egy másik embernek.


Mondd el a barátodnam, szerintem joga van tudni. Ha elfogad, lesz egy még jobb barátod, ha nem fogad el, akkor meg keress magadnak jobb barátokat, akik elfogadnak! ;)


Ne utáld magad, mert nincs okod rá! Akkor utáld magad, ha valakit meglopsz, bántasz, megcsalsz stb.

2017. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Az általad csak agykurkásznak nevezett személy tudná leghatásosabban az önelfogadásodat segíteni. Készülj fel, hosszú procedúra, nekem 2 évembe került elfogadni magam. Ott kezdődik a probléma, hogy meg sem próbálod szeretni magad, azt aki vagy.


Szóval annyit tudok ajánlani, amit az előttem szólok is mondtak barátom. Fogadd el magad, szeresd magad. Amíg magadat nem szereted hogy tudnál mást is szeretni?


28/F

2017. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!