Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem tabletta az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem tabletta az első héten?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már 3 éve, mindig pontosan, sosem maradt ki egy szem sem. Most azonban sikerült elfelejtenem. Szombatonként szoktam kezdeni, és értelemszerűen pénteken szoktam bevenni az utolsót. Kedden pedig mindig megjön. Mielőtt megjött volna, hetfon egyutt voltam a párommal - tehát már a szünet 3. Napján - nem használtunk egyéb védekezést. Most vasárnap van, és mikor jelzett a telefonom, hogy gyógyszer, rájöttem, hogy a tegnapit nem vettem be azaz a legelso szemet. Most kettőt vettem be egyszerre. Az érdekelne, hogy ilyenkor mikor lehet leghamarabb tesztet csinálni, hogy az megbizhato eredményt adjon? Mekkora a terhesség esélye?

2020. ápr. 5. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

1) Ha rendszeresen szeded akkor 1-1 szem kihagyása nem gond.

2) Olvasd már el kérlek a betegtájékoztatót, NE vegyél be egyszerre két szemet, hanem simán csak folytasd.

3) Az aktus után 3 héttel tesztelj, majd rá egy héttel kontroll teszt, de 99.99% hogy nem estél teherbe.

2020. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Első, minek írsz, ha nem vagy képben?


1. Egy szem kihagyásától is lehet terhes, pláne, ha az első héten maradt ki.

2. Gondolom pont azért vett be két szemét, mert veled ellentétben elolvasta a betegtájékoztatót. Ugyanis az világosan leirja, hogy ezt kell tenni.


Kérdező: akkor tesztel, ha nem jön meg a következő megvonásos.

2020. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, azért vettem be két szemet egyszerre, mert a tájékoztató azt írta! :)

Köszönöm, akkor ezek szerint három hét izgulás vár rám :(

2020. ápr. 6. 01:26
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

az agyad maradt ki mikor elhitted hogy a punciszex

az ember természetes szexualitása

2020. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!