Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menszesz első napja és fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menszesz első napja és fogamzásgátló kezdete de a gumi kiszakadt, esemenyutanit vegyek be?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a tablettat. Menszeszem elso napjan, es kiszakadt ma a gumi....a tabletta leirasaban az van,hogy ha az elso nap kezdem mar hat... de nem tudom ez mennyire igaz...

Vegyek be esemeny utanit vagy nem szukseges?



2019. szept. 13. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem biztos, ami biztos, inkább vegyél be. Sose lehet tudni, ne kísértsd a sorsot.
2019. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Holnap kérdezz meg egy nőgyógyászt, akár telefonon is.

Felesleges megölni a szervezeted egy hormonbombával.

Elvileg dupla az esély hogy ne ess teherbe, de a tutit a doki mondja meg.

2019. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Elegge izgulok
2019. szept. 13. 00:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, ha amúgy is placebón vagy "kihagyásos" szakaszban voltál, a tabletta - ha normálisan szedted addig - folyamatos védelmet biztosít. Ha nagyon aggódsz hívd fel holnap a nőgyógyászod de kb. ugyanezt fogja mondani.
2019. szept. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez volt a legelső tabletta amit bevettem. Ma kezdtem .... ezért nem tudom,hogy mit tegyek
2019. szept. 13. 00:52
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ne szedj nyakra-főre mindent. Kérdezd meg a dokit.
2019. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Felesleges az esemény utáni.
2019. szept. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, miért kételkedsz a tablettában, nem te vagy az első, aki szedi, tele lenne az internet vele, ha nem volna igaz, amit ráírnak.

A terhességet két körülmény is gyakorlatilag kizárja, az egyik a tabletta, a másik a menstruáció. Nincs mitől tartanod. (Itt, a GyK-n mindig vannak huhogók, akik a gyertyára is kotont húznának, és riogatnak, hogy menszesz alatt is teherbe lehet esni, meg hogy a tabletta sem 100%.) Ha esemény utáni tablettát akarsz feliratni, a doki úgyis megkérdezi, hogy nem védekeztetek-e, és ha elmondod, hogy bevetted azt a tablettát, hazaküld, nem fogja fölírni. A teherbeesés nem abban a pillanatban történik, amikor a pasi beléd élvez, hanem órákkal utána, a pete, illetve zigóta beágyazódása pedig még sokkal később történne meg, de a tabletta addigra biztonsággal felszívódott, és nem teszi azt lehetővé.

Nyugodj meg! :-)

2019. szept. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még mindig úgy gondolom, hogy ezeket a hülye kérdéseket ugyanaz a hülye írkodja ki ide. Mikor fogod megunni? Naplót is vezetsz? Hányadiknál tartasz?
2019. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te lány.. minek neked esemény utáni ha eleve van formázás gátló tabletta? Ha az van ráírva hogy első naptól hat akkor az úgy is van. Ugye tudod hogy az esemény utáni is fogamzásgátló csak nagyobb dózisban? Így értelmetlen lenne bevenni amit már eleve szedsz. Nem mindegy hogy ténylegesen első tabletta tehát soha életedben nem szedtél még vagy az egy hét utáni első tabletta..
2019. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!