Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menstruáció után 8 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruáció után 8 nappal (termékeny időszakban) csináltuk gumival de ő elment (persze a gumiba és nem jukadt ki) mennyi az esélye hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

-bocsi a helyesírási hibákért

Nem vagyok tiszta magyar!



2020. ápr. 6. 02:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted mire való a gumi???? Ha nem jut ki belőle a sperma, szerinted eljut a petesejtedig? Kimásznak a gumiból, és belédmászik? Ilyen tudatlan ne szexeljen!
2020. ápr. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
77%
Úgy tudom rá is van írva az óvszer dobozára hogy 98%-os védelmet nyújt,tehát egy apró esély ( 2%) mindig van hogy teherbe esel óvszer mellett de minimális. Ez a legbiztonságosabb védekezési módszer.3 oka lehet hogy nem véd jól: első hogy későn veszi fel a csávó és már került előváladék a hüvelybe,második hogy rosszul volt tárolva az óvszer pl. Régi,kilyukadt stb. A harmadik hogy rosszul lett felhelyezve.
2020. ápr. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát te se figyeltél biosz órán és nem nem vagy terhes
2020. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem kértem az ilyen olyan hülye vagy kommentekből

Tudom hogy van az a csöppnyi esély és vannak akik így estek teherbe úgyhogy drága első komentelő köszönöm a értelmes válaszodat

Arra voltam kíváncsi hogy lehetek e vagy se

2020. ápr. 6. 18:08
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyébként ne gondoljátok hogy tizenéves kislány vagyok... Nem

Dee nem kell mindenkinek 100éves tapasztalattal lennie a szexhez

2020. ápr. 6. 20:01
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Gumival NORMÁLIS használat mellett nem lehet teherbeesni. Csak emberi hiba mellett! És nem 100 éves tapasztalatodnak kell lenni, hanem csak józan eszednek, egy kis logikával. Ilyen ostoba ember ne szexeljen inkább.
2020. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezt bírom hogy ilyen hülye ne szexeljen ezmeg az...

Nem vagyok tapasztalt

És nem emlékszem mi volt tízen x éve bioszon de ilyenek biztos nem

Nincs kivel beszélnem róla képzeld

És nem hülye az aki kérdez

Erre van ez az oldal egyébként

De köszönöm

2020. ápr. 6. 21:41
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Én a bioszt csak azért mondon mert nem úgy tűnt mint ha tudnák mik a feltételek a teherbe eséshez

És amúgy nem nem kell minden egyes alkalommal amikor ovszerrel csináljátok és nem lyukad ki, nem csúszik le, nincs lejárva meg semmi, rettegned hogy terhes leszel. Képzeld nekem se besz~lt erről soha senki, mindenre magamtól jöttem re de volt annyi eszem hogy tudjam ilyen esetben mint amit most te felvázolsz nekünk 100% hogy nem leszek terhes, akkor sem ha aznap van az ovum. Nem olyan mindennapos dolog ám hogy normál, probléma mentes használat mellett valaki teherbe essen óvszerrel. Ha nem működene nem árulnák.

Röviden ez az oka annak hogy mindenki lehülyézett, mert ez egy olyan dolog aminek alapból utána nézel mielőtt elkezdesz szexuális életet élni akkor is ha nem ülnek le veled töviről hegyire átbeszélni a dolgot. Ez ennyire alap, igen itt lehet kérdezni de tudod a legtöbb óvszerrel jár egy kis tájékoztató is, amit ellehet olvasni és mindjárt többet tudsz de ugyan úgy ott a google is. Úgy hogy ne sajnáltasd magad hogy te senkivel nem tudtál beszélni erről, mert ezek szerint meg se próbáltál te magad tenni valamit hogy tájékozottab legyél.

2020. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Képzeld olvastam róla a neten és a óvszer használati útmutatót is még jóval az előtt hogy el kezdtem

Ez csak egy kérdés volt

De jó akkor hülyézzetek

Ez megy itt

A rendes válasz adás nem

2020. ápr. 7. 01:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mennyi idős vagy? Ezt egy tizenéves kislánytól még elnézem, mondjuk szüzesség elvesztése után, de egy felnőtt embernek legyen már annyi esze, hogy olvasgat a témában normális oldalakon, és nem egy gyakorikérdések válaszaira alapoz.
2020. ápr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!