Ha az ovuláció 13. Napon megvolt hogyan lehet hogy megjon 4 nappal hamarabb mint kellene?

Figyelt kérdés

Bővebben annyi lenne hogy most tesót szeretnénk.

Nemrég kezdtünk bele, de mióta szültem az első babámat azóta ovulaciokor iszonyatosan fáj a hasam alja. A doki szerint amikor nagyon fáj akkor van ovum.

Minden hónapban menses után 13-14 napra van ovulaciom.

Eddig 28 naposak voltak a ciklusaim..de ez valtozott. Mert most 4 nappal előre megfog jönni a menstruaciom... Már a wc papíron látni és faj a hasam

Hormonvizsgalatot csinaltattam már minden rendben volt... a doki szerint is bent minden oke.. de akkor hogy lehet h nem akkor jön meg amikor kéne? Jaj valaki segítsen

Igy is sikerülhet a baba.???

Bocsi ha sok lett 😣



2017. okt. 15. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Megírnád a hormon sor eredményed?
2017. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Huh az most nem megy mert nem.vagyok otthon. De később leirom

De nem.volt benne csillag csak a tsh nal. Ott is egy minimalis elteres. Amire a szülész orvosom ,mert hogx hozza járok azt mondta h kiegesziti magat egy masik eredménnyel

2017. okt. 15. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Oké.Majd írd meg

A tsh is be tud ám keverni

Én pajzsmirigyes vagyok

2017. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

TSH 1,701ml U/l 0,400-4,000


Szabad T4 13,06pmol/l 7,75-15,21

Szabad T3 7,49 pmol/l* 3,80-6,00


Remelem érthetően irtam le

A szabad t3 nal volt 1 csillag. Ezen kívül mindenem jo volt

2017. okt. 15. 16:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem jött meg de barnázok picit amit a wc papiron lehet néha eszrevenni
2017. okt. 15. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!a pajzsmirigyen kívül nem lett más nézetve?
2017. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat a vérvételen amit szoktak nézni ha valaki babát akar megneztek. De minden jó lett rajta
2017. okt. 17. 18:47
 8/8 A kérdező kommentje:
De mivel nem Rég keztünk bele a baba projektbe a dokim szerint teljesen felesleges még más vizsgálat. De fura nekem ez a változás a mensesbe. Vegulis megjott rendesen igaz csak 2 nappal hamarabb... de sajnos megjott
2017. okt. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!