Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "új" fogamzásgátló módszer....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piciregica kérdése:

"új" fogamzásgátló módszer. Hallottatok már a PG53ról? Használja valaki?

Figyelt kérdés
Igazából nem új,vagyis csak nálunk kevésbé közismert fogamzásgátló módszer.A nők világszerte használják.Gyógyszertárakban lehet kapni pár ezer forintért.Meg lehet szex előtt állapítani nyál vagy hüvelyváladék alapján hogy fogamzóképes vagy-e akkor.
2010. júl. 27. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A PG53-t nem lehet fogamázgásgátló módszernek nevezni, sokkal inkább a fordított esetben használható, amikor az ember babát akar. Amúgy fabatkát sem ér, nekem is van, a teherbeesős fórumokon se írnak róla semmi jót. Van, hogy termékenységet jelez, amikor nyilvánvalóan nincs peteérés, illetve a fordítottját, amikor meg van. Amit mutat, nincs összhangban az objektív és pontos termékenységi vizsgálatokkal, mint az LH-teszt és az ultrahangos peteérés-követés.


Ennél sokkal megbízhatóbban jelzi a tüszőrepedést a hőgörbe. De méegyszer hangsúlyozom, ezek a módszerek a babásodást hivatottak segíteni, nem pedig az elkerülését, ahhoz túlságosan esetlegesek!


25/L

2010. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én felvilágosításon hallottam róla,és azt mondta a faszi,h tuti biztos fogamzásgátló módszer.

18/L

2010. júl. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!