Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha este veszem be a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este veszem be a fogamzásgátlót akkor, hiába telik el reggelig jó pár óra (több mint 4 óra) nem szívódik fel reggelig teljesen a csökkent bél működés miatt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Felszívódik.
2020. ápr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megeshet hogy nem szívódik fel teljesen
2020. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
De, felszívódik. 4 éve így szedem gond nélkül.
2020. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Felszívódik, akármikor is veszed be. A tabletta a vékonybélből szívódik fel, semmi köze a bélműködésnek a felszívódásához. Akármikor veszed be, ugyanúgy felszívódik. Ha nem hánysz, vagy nincs vizes hasmenésed egymás után 3-4 alkalommal a bevétel után 4 óráig, akkor egyáltalán nem kell emiatt aggódnod.
2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 14. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 áruld el nekem hogyha a vékonyBÉL nem bél, akkor micsoda? Ha szerinted nem kapcsolódik a bélműködéshez🙃

Alváskor az m.pyloritól lefelé a duodenum, jejunum és az illeum az mi, hogyha nem a vékonybél?😅 mindezek működése alváskor lelassul, kérdező azért te se higyj el minden ilyet, ahol a vékonybél nem a bélműködés....

2020. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod megadom a címem, ott tudsz írni, én sote áok-os vagyok🤗

Utolsó voltam

2020. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Én amikor elkezdtem szedni úgy szedtem,hogy reggel 6kor,munkába menet előtt,de ráálltam fél éve arra,hogy lefevés előtt veszem be,és nem lett bajom,felszívódik az.Csak ne hányd ki meg ne fosd ki
2020. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bélműködés alatt azt értettem, hogy amikor az étel végigmegy a teljes emésztési szakaszon. Viszont a tablettának nem kell teljesen végigmennie az egész emésztőrendszeren, hiszen a vékonybélben felszívódik. A vékonybél valóban a bélrendszer része, ezt nyilván én is tudom, de úgy értettem, hogy nem kell erre úgy gondolni, mint a teljes emésztésre. Egyébként én 12 évig minden egyes tablettát este fogmosás előtt vettem be, mert oda volt készítve, hogy ne felejtsem el és soha semmi gondom nem volt a felszívódással kapcsolatban.
2020. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!