Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HA le akarok állni a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA le akarok állni a fogamzásgátl tabletta szedésével, akkor megvárjam a levél végét?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedek 1 éve,de olyan vizesedést okoz az ujjaimban,hogy ha behajlítom őket,akkor elkezdenek zsibbadni,a lábam olyan mintha zsírödémás lenne,néha zsibbad és egy ponton sajog a lábszáram,fáj a fejem minden nap egy bizonyos szinten,és még híztam is tőle(vagy ez csak a víz amit visszatart a tabi,nem tudom).

Most vírus miatt nem is látom a párom,de vírus előtt is ilyen heti egy szex ha volt az utóbbi időben,ráadásul bogyó mellett is kihúzta a múlt hónapban,szóval fölöslegesen szedném.

Már beszedtem 5 bogyót a levélből.Annyi a kérdésem,hogy nagyon elcseszném,ha most hagynám abba a szedését,vagy inkább szedjem végig? Betegtájékoztató szerint bármikor abba lehet hagyni :/



2020. ápr. 15. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A betegtájékoztatót olvassad el, ott le van írva, hogy mellékhatás esetén miként lehet biztonságosan abbahagyni a szedését.


"bogyó mellett is kihúzta a múlt hónapban,szóval fölöslegesen szedném."

Nem éppen, előváladéktól is lehetsz terhes. De van egészségedre kímélőbb védekezési módszer is, ne szedjél ilyen vackokat.

2020. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam mi,mert a tájékoztatóban mellékhatások vannak,meg aki ilyen olyan beteg,az hagyja abba a szedést,illetve konzultáljon orvossal,nem írják,hogy ha simán le akarok vele állni akkor mivan,vagy csak én nem láttam..neten is megnéztem de erről nem esik szó
2020. ápr. 15. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég hagytam abba, szintén vizesedes miatt, viszont én Jangee-t szedtem. Az orvosom azt mondta, mindenképpen szedjem végig a levelet, mivel a tüneteim nem voltak életveszélyesek, jobban megkavarja a ciklusod, ha nem szeded be végig.
2020. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha trombózisveszély áll fent akkor MOST hagyd abba a szedését ne foglalkozz az egyéb hatásokkal.

Egyébként bármikor abbahagyhatod - de legjobb lenne felhívnod a nőgyógyászod és kérned másik készítményt.

2020. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha trombózis veszély áll fent, akkor semmilyen hormont nem kaphatsz. Egyébként csináltak trombózis tesztet, mikor szedni kezdted?
2020. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltak tesztet,volt egy laborom,de az munkahelyhez kellett,csak megkérdezte,hogy családban volt-e,dohányzok,stb.Annyit mondtam,hogy nem tudok róla,és felírta ezt a gyógyszert.Lábamon nincs elváltozás,csak már megint ott tartok,hogy nem merek enni,mert a kezem,combom egy nap alatt megvastagodott,mozgás mellett,annyira fel vagyok vizesedve mindenhol :( teljesen elmegy az önbizalmam emiatt....
2020. ápr. 15. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szedd végig. Aztán a kövit már ne kezdd el.


Jól döntesz.

2020. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!