Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött még meg, de elkezdené...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött még meg, de elkezdeném szedni a tablettát. Lehetséges így?

Figyelt kérdés

Kicsit ostoba kérdés, de mivel nem rendelnek most az orvosok, hátha van köztetek valaki, aki tanácsot tud adni...

Tehát: január végén volt egy abortuszom, el is kezdtem volna a tablettázást, de az orvos ragaszkodott trombozis vizsgálathoz, aminek az eredménye egy hónap múlva lett meg, utána a kiírt tablettát hetekig kutattam, mire találtam ....blablabla, szóval 2 hete sikerült megvennem és el is kezdtem volna most szedni a napokban, mivel most kellett volna megjonnie ... de még nem jött meg, pedig fajdogal az alhasam... mivel hasonló volt a terhességemnél is, meg a menzeszem is ilyen, kicsit aggódom egy újabb nem kívánt terhesség miatt a védekezés ellenére is, így tegnap teszteltem. Erős negatív lett. Hány nap múlva teszteljek? És ha egy hét múlva sem jön meg, de negatív a teszt, elkezdhetem szedni a gyógyszert?

Vagy ha kimarad? :’)



2020. ápr. 15. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor volt az aktus?

Megpróbálhatod egy hét múlva is a tesztet, ettől függetlenül fel kellene hívnod az orvost mert lehet kell más vizsgálat is, ha a periódus 35 napnál hosszabb

2020. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked sem való a szex!!!
2020. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg megjön,mert akkor az első szemtől védett leszel és kevésbé kavar be a hormonrendszeredbe a tabletta. A tesztek általában a 2 hetes terhességet is kimutatják már, a mensi esedékes időpontjában. Örülj annak, hogy a dokid csinált ilyet tesztet, nagyon komoly mellékhatás a trombózis, sajnos még mindig sokan csak random kiírják a gyógyszereket.
2020. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd be csak amikor megjön, néhány napot még kibírtok óvszerrel.
2020. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek (kivéve a második válaszolónak), mindenkinek ment a zöld. :)


#2: egyébként egyetértek, de mivel élettársam van, ez sajnos kötelező program.

2020. ápr. 15. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, csak nincs értelme, mivel nem fog védeni. Várd meg a menzeszt, és ha első napon kezded, akkor rögtön véd.
2020. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!