Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes elkezdenem a fogamzásgátló tablettát pont most? (. )

Figyelt kérdés

A barátommal két hónapja vagyunk együtt, és az a helyzet, hogy vele komolyra tervezek, és ő is velem. Nem szedtem eddig még soha tablettát, de most anyukám nagyon elkezdett nyaggatni, hogy kezdjem el, az a legbiztonságosabb. Nem tudom érdemes-e, mert most megyek egyetemre, és valószínűleg csak ritkábban, hétvégenként tudunk majd az első pár hónapban (szeptembertől) találkozni. Szerintetek elkezdjem most, vagy várjak addig, míg tényleg annyira komoly lesz a dolog, hogy akár napi szinten is együtt leszünk majd?

18/L


2010. júl. 29. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem most kéne.Az mindegy,hogy mennyit találkoztok majd.Az első levél után védettséget nyújt,így szeptemberben már nem kell izgulnotok.Na meg,utána sem.:)
2010. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok,amúgy melyik fogamzásgátló tabit szeretnéd szedni?
2010. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sensonette-t
2010. júl. 29. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az jó!Sok sikert,remélem segítettem.
2010. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem havi négy alkalomért nem jó tablettát szedni. De te tudod.
2010. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Én sem kezdeném el most,ha tudom,hogy csak hétvégenként lehetek együtt a barátommal.
2010. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se kezdeném el a tabit. Ne foglalkozz vele hogy más mit mond, a te testedről van szó. Ráadásul az elején mindenki azt hiszi hogy hosszú kapcsolat lesz, aztán az esetek nagy részében mégsem. Nem azt mondom hogy nálatok sem lesz hosszú, de 2 hónap után szerintem még korai. 22N
2010. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
beszéld meg ezt mindenképp a barátoddal,hogy lesz-e lehetőség,hogy abban a pár napban együtt legyetek. ha igen,szerintem kezd el szedni,mert mindenképp nagyobb biztonságot ad. beszéljetek arról is,hogy mennyire tartjátok komolynak a kapcsolatot. meg neked kell tudni,hogy más módszerekben mennyire bízol meg, pl. csak óvszer.
2010. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!