Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet belőle bajom, ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle bajom, ha 2 fogamzásgátló tablettát vettem be hasmenés miatt?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve szedek fogamzásgátlót, éjfél, fél 1 körül szoktam bevenni a tablettámat. Ma viszont csak hajnal 1-2 kozott sikerult bevennem, viszont nem emlékszem pontosan mikor. Reggel 6kor arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Egyszeri vizes hasmenésem volt, és mivel nem emlékeztem pontosan mikor vettem be a tablettát, ezért eléggé úgy tűnt,hogy nem telt el 4 óra, vagy ha le is telt akkor éppen hogy és nem voltam benne biztos hogy felszívódhatott a gyógyszer. Plusz elötte nap együtt voltam a barátommal, ezért nem akartam megkockáztatni egy nemkivánt terhességet.


Lényeg, hogy bevettem a tartalék levelemből egy szemet, még 12 órán belül.

Lehet attól bajom/ felboríthatja a gyógyszer melletti "ciklusomat" +1szem fogamzásgátló, ha esetleg a hajnalban bevett mégis felszívódott volna? A ma esti szemet bevehetem rendesen?



2020. ápr. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót, ha nincs meg, mezén biztos fent van. Abban mindent leírnak.
2020. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tájékoztatót, azért vettem be 12 órán belül a pótló szemet. De arról nem ír semmit, hogy mit tegyek akkor, ha véletlen emiatt 2 szemet vettem be, mert esetleg mégis felszívódott amiről azt hittem,hogs hasmenés miatt "kijött belőlem".
2020. ápr. 21. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, nem borítja fel a ciklusodat, az nagyjából pont akkor fog megjönni amikor szokott (kivéve ha már a levél utolsó 4 szemét fogyasztottad)..
2020. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy plusz szemet veszel be, attól semmi bajod nem lesz. Én is jártam már így, nekem kicsit jobban feszült utána a mellem, de nem kavart be a ciklusomba. Jobb ilyenkor a tájékoztatót követni, annak idején megkérdeztem erről az orvosom es ő is azt mondta, hogy mindent a tájékoztató alapján csináljak.
2020. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!