Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti bevennétek eseményutánit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevennétek eseményutánit a menstruáció 2. napján, ha kiszakadt a gumi?

Figyelt kérdés

Kiszakadt a gumi. Van 72 órás tabim. Bevehetem éppen, de nem fölösleges? A ciklusom meglehetősen pontos, 27-28 napos mindig, és mindig jellegzetes ovulációs fájdalom kíséri a peteérésem, az is mindig szabályosan a 13-14. napon van. Úgy érzem, a teherbeesés esélye a mensi 2. napján esetemben nulla. Mégis parázok, és az egyik felem azt mondja, vegyem be a tabit, az a tuti. A másik felem meg hogy fölösleges, ráadasul minek belerondítani egy ilyen szép szabályos ciklusba egy lórugásnyi hormonnal.

3 gyerekem van, egyelőre nem szeretnék negyediket. Bízzak a testemben, hogy most nem termékeny, vagy vegyem be a tabit? A férjem rámbízza, szerinte vállalható a kockázat, és az esetleges baba is. Én viszont nagyon nem akarok most babát, még a legkisebb is szopizik napi 3-szor. Ti mit tennétek a helyemben?


2020. ápr. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A spermium 7-8 napot kibír ha már belédkerült, szóval eshetsz teherbe. De ezen a tabi nem fog segíteni, max ha mentsruáció végefele veszed be. Mert most nem ágyazódik be semmi amúgy se.
2020. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta.


Azaz nem kell bevenned.

2020. ápr. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem venném be, gyakorlatilag nincsen rá esély, hogy most megtapadna benned bármi, plusz peteérésed se lehet a mensi alatt.
2020. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!