Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megéri tovább szedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri tovább szedni?

Figyelt kérdés

2éve fogamzásgátlót szedek,szakítottunk a párommal, és nem tudom szedjem e tovább!

Nagyon sok jó hatása volt eddig pl. normálisan jön meg, nem görcsölök, szép a bőröm.

Mégsem tudom megéri e tovább szedni. Van aki azt mondja szedjem van aki azt mondja ne tömjem hormonokkal magam feleslegesen.

Itt kinek mi a véleménye?Szerintetek ártok magamnak?


2010. júl. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodtam már azon, hogy mitévő lennék, ha vége lenne a kapcsolatunknak. Nekem is rengeteg kellemes hatása van, így én is dilemmáznék, ha oda kerülnék! Valószínűleg egy darabig szedném (2-3 hónapig), aztán leállnék vele. Ha közben megismerkedem valakivel, akkor szedném továbbra is, amiről az új párom egy darabig nem tudna (avagy tudna, csak óvszert is használnánk, amíg ki nem alakul az a nagyfokú bizalom, ami nekem kell ahhoz, hogy így védekezzek valakivel).
2010. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
persze hogy ártasz! A fogamzásgátló a májadat teszi tönkre, meg sok hátránya van, persze jó ha nem fáj a hasunk meg nem tart 5-6 napig a dolog, de mellette sok rossz hatása van! Szerintem hagyd abba most! Legalább meglesz a szüneted, ha meg másik barátod lesz majd újra felíratod!
2010. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Akár milyen pici a hormontartalma, meg akármilyen biztonságosnak mondják, akkor is gyógyszer, és akkor is károsítja a szervezeted. Én abbahagynám a helyedben. De ha abbahagyod, akkor fél évnél hamarabb ne kezdd újra!!
2010. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj egy privit, és arra használjuk amire kitalálták:)
2010. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm is így van a dologgal. de ő folytatta, azt mondta, h nem hagyja abba, mert sose lehet tudni mikor jön valaki az életébe... én azt mondom, h állj le vele, és 3 hónapig legalább ne is kezd újra, aztán majd ha jön valaki, akkor ismét elkezded...
2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlacktigerXXX ***** válasza:

és ha újra összejöttök? akármi is lehet... :) és akkor jön a nagy béküljünk ki szexparty... te meg nem szeded.... :)


aztán teheted fel a kérdést, hogy: " Ettől lehetek terhes?"


:)

2010. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát a hozzászólásaitokat végigolvasva...

Tudom hogy nem a legjobb a szervezetemnek mivel gyógyszer és az...

Nálam nem arról van szó hogy a jó hatása az hogy lerövidíti a menszimet, mert nem. Hanem hogy beállította. Míg nem szedtem soha nem jött meg normálisan.

Békülős szexre nem kell számítanom, akkor sem fogadnám vissza ha könyörögne, mert azok után ahogy elhagyott, mindig arra gondolnék mikor jön rá megint a hoppáré. És ha mégis közbejön valami, nem kérdezném lehetek e terhes mert 23 évesen tudom miből lesz a cserebogár :D

Hát talán még egy két adagot végigszedek. Évekig ugysem szedném ha nem lesz senkim.

2010. júl. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!