Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri a lányt várni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valter6672 kérdése:

Megéri a lányt várni, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Megismertem 2 hónapja egy lányt. Mondhatni szerelmes lettem belé... ő az elején mindig keresett ha pl ne mvoltam fent msn en, foglalkozott velem, én is vele... utána közölte h most nem akar barátot, de láttam rajta hogy szeret... Mostanába írni se ír msn en, és nem is foglalkozik velem, pedig én midnent megteszek érte. Szerintetek küzdjek tovább, vagy hagyjam a p*csába, és "nézzek" másikat? /ami viszont rossz, hogy én tényleg szeretem, és gondolom veletek is volt már ilyen.../
2011. máj. 29. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éri rá várni, most én is kb ugyan ezt csinálom egy fiúval és nagy valószínűséggel összejövök vele...ha hajlandó járni velem. Szal szerintem várj rá, de éreztesd vele, hogy kell neked
2011. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha hajlandó várni rám*
2011. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nőre ne várj, jönnek mennek...
2011. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj rá, ne küzdj. Nem kertelt, megmondta, hogy most nem akar tőled semmit. Inkább keress mást.
2011. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet igazad van, csak akkor egyet nem értek. Amikor elsőnek beszélgettünk... kivolt neki irva msn-re a sok szivecske meg stb(ami nekem szólt.) és most csak hopp. ennyivolt. Ezt nem értem. dehát a nőket ki érti, mondjátok már meg...?! :/
2011. máj. 29. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:

szinte ugyan így vagyok eddig mindig rám irt msn en aztán egyszer lemondta randit a lány mondván hogy nem áll még készen 1 új kapcsolatra:S

azóta nem is nagyon ír ha pedig én írók rá akkor beszélünk pár percet és ott hagy:S

2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor várj rá tegyél meg mindent ha ö is szeret
2011. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ez az hogy mindent megteszel érte! Valószínűleg kiismert és megunt... Ez van ha több időt fektetsz bele mint a másik fél
2011. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem várnék rá... nem lennék más lábtörlője, ha szeretne hidd el már együtt lennétek. Ez a szívecskés dolog meg nem jelent semmit szerintem.
2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!