Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megfelelő óvszerméretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő óvszerméretet választunk? Tanács?

Figyelt kérdés

Feltételezésünk szerint azért nem ment eddig a dolog mert kicsi volt a gumi és mivel lassan is birtuk feltenni meg szóritotta is a barátom szerszámát az esetek 90%ában lelankadt.


EZÉRT a helyzet a következő:

barátomnak 13 cm hosszú, 14 cm körméretű pénisze van. Arra gondoltuk hogy veszünk my size 64 mm-es gumit. Ez a méret jó vagy elég a 60as is?

Itt gyakori kérdéseken láttam egy táblázatot és az alapján néztem meg de azért gondoltam biztosra megyek. Meeeg még annyi kérdésem lenne hogy tényleg nagyon vastag az anyaga?


2020. máj. 3. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

A 14 cm hogy jön ki? Ebben az esetben nejlon zacskót ajánlanék.


Végig kell próbálni többet, ez van. Ennyi beruházást megér szerintem. Én is végigpróbáltam 3 méretet mire megtaláltam a jót. Engem semmiben se akadályoz az anyag vastagsága, én is és a barátnőm is élvezzük a szexet.

2020. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kerülete 14cm nem az átmérője bocsanat ha nem voltam vilagos 😅
2020. máj. 3. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: mindenkinek más típus jön be, még ugyanabból a méretkategóriából is. Ha az amit használtok kényelmetlennek érzitek akkor váltsatok egy másik típusra, meg próbáljatok ki egy másik méretet ahogy az #1-es is írta. Felesleges matekozni, táblázatokat nézegetni ez érzetre, érzésre megy.
2020. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs már ilyen hogy más méretű. Minden gumi egyforma méretben készül,csak a bevonatokban,falvastagságban,mintázatban,színben,és ízesítésben térnek el egymástó. Nekem hihettek 15 éve gumival dugok.
2020. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozzatok több félével. Vegyetek a legkisebb kiszerelésből különbözőket és ami beválik, azt használjatok :)


Amúgy egy átlag gumit az öklödre is fel tudsz húzni, hatalmas szerszám kell ahhoz, hogy nagyon szorítsa... A párom 20 centijével a durex xxl hibátlan. És a vastagság is változhat, van extra vékony is. A párodnak szerintem egy normál méretű működni fog, de próbálgassatok bátran

2020. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül a my size 64mm-es győzött
2020. máj. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!