Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 évnyi Symicia fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 évnyi Symicia fogamzásgátló szedése után abbahagynám a gyógyszert, mert a megvonásos vérzésem már csak 1 napig tart. A párommal úgy döntöttünk, hogy más védekezési módot választunk. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Valaki aki abbahagyta már a fogamzásgátló szedését tudna ajánlani valamilyen táplálékkiegészítőt esetleg, ami csökkenti a hormonváltozás miatti tüneteket?

2015. jan. 5. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, abbahagytam, mert mindenem tonkretette. Most ovszerral vedekezunk . Az szerintem erotikusabb. Tapkieg: premens-et szedtem honapokig. 1 ev utan kott meg. Azota 1-2 nap kesessel pontosan megjon. Orulok, h abbahagytam: azota nincs refluxom, allando huvelygombam, sav felbofogesem es szaraz nyalkahartyam. Irj privit Kerdezo, ha meg szukseged van tanacsokra. N
2015. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És a kevés vérzést említetted a nőgyógyásznak? Majd ő elmondja milyen lehetőségek vannak...ne a gyakoris válaszok alapján döntsetek.
2015. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! :) a nőgyógyászom a család többi nő tagját is szintén kezeli (magán orvos) mindenkinek mindenre ugyan azt a fogamzásgátlót írja fel (symicia). A panaszaimat mikor mondtam a dokinak, egy másik fogamzásgátlót ajánlott, a Jasminelle-t, ami tudomásom szerint teljesen azonos hatóanyagú mint a Symicia. végül a párommal úgy döntöttünk inkább nem mérgezem magam további hormonokkal mert 1-2 éven belül bele szeretnénk vágni a babaprojektbe.
2015. jan. 5. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja értem. Esetleg azért elmehetnél másik nőgyógyászhoz. Ultrahangot érdemes csináltatni, hogy nincs-e cisztád vagy bármi. Ha babaprojektben gondolkozol, akkor pláne még egy vérképet is érdemes csináltatni pár hónap múlva,mikor már teljesen kiürült a szervezetedből a fog.gátló.


Én az óvszert ajánlom,ha hormonmentesen szeretnél védekezni.

2015. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vérvételem és ultrahangom illetve rákszűrésem is volt 3 hónapja. Félévente járok rákszűrésre mert néhány éve műtöttek P3-mas voltam műtét óta P2 a rákszűrés úgyhogy ezek megvoltak. Átmegyek majd másik dokihoz természetesen csak keresem a megfelelőt.
2015. jan. 6. 09:11
 6/6 Joe.38 ***** válasza:

"A párommal úgy döntöttünk, hogy más védekezési módot választunk. Mit ajánlanátok?"


Popsiszex. Tökéletes fogamzás gátlás és pénzbe se kerül.

2015. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!