Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előbb olvastam hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előbb olvastam hogy aki terhes annak 4 tizeddel magasabb a test hője mint az átlag! Most mértem meg és 37.1 volt! Akkor most ez jelentheti azt hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ennyi. Amúgy az átlag az pont azért átlag, mert senkinek sem annyi, hanem vagy magasabb, vagy alacsonyabb, de nincs messze tőle.

Amúgy meg akkor is magasabb a testhőmérsékleted, ha pl megjön, vagy megjönni készül, vagy ha kicsit fel vagy fázva, vagy ha kicsit be van gyulladva a torkod, vagy mittudomén...

Remélem azért nem nagyon komoly a kérdés. Ha kétségeid vannak, vegyél egy terhességi tesztet és kiderül az igazság...

2010. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kb 2 hete nem jött meg!
2010. júl. 28. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
de ha férfi vagy akkor tuti hogy nemvagy terhes!
2010. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi de azt hiszem nő vagyok :D
2010. júl. 28. 19:21
 5/18 anonim ***** válasza:

én 0,7 fokról tudok.

Tehát ha 37,5 vagy, akkor vagy terhes (vagy influenzás)

2010. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az inkább aggasztó,hogy nem jött meg,minthogy mekkora a hőd.Voltatok úgy együtt a barátoddal,hogy nem védekeztetek,vagy rosszul?

Ha 2 hete nincs meg,miért nem csináltál tesztet? Szedsz fogamzásgátlót?

2010. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 éva vagyunk együtt és soha nem szedtem semmit!a védekezés is csak ugy történik hogy kiszáll
2010. júl. 28. 19:23
 8/18 A kérdező kommentje:

6 éve.

késett már máskor is ezért nem vettem eddig tesztet

2010. júl. 28. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de ha nem akartok még gyereket,akkor védekezzetek és nem kiszállással.A szabálytalan ciklusod miatt pedig dokihoz kellene menni,hogy segítsen beállítani.Ilyen ciklushoz igazodni sem lehet,ha esetleg még próbálkoznátok a naptármódszerrel is. Ez játék a tűzzel!
2010. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Itt mindenki eleve arra tippel, hogy nem akarsz terhes lenni.. De mi van, ha igen? :D

6 éve vannak együtt, végülis elképzelhető...

Amúgy meg vegyél tesztet, ez a hőmérős dolog az hülyeség. Mindenkinek más és nem lehet rá alapozni...

2010. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!