Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az alkohol milyen hatással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol milyen hatással van a fogamzásgátló tablettára?

Figyelt kérdés
Belara tablettát kezdek el szedni. Az utasítás szerint a ciklusom első napján kell bevenni az elsőt. Ha nem akkro venném be esetleg nem lenne hatásos vagy miért kell kivárni?
2007. dec. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Tapasztalatom szerint semmi, csak ha kihányod, de remélem odáig nem süllyedsz :-)

Akkor vedd be amikor előírják, mert ha megindul a peteérés semmit nem ér a gátló!

2007. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom a mértékkel fogyasztott alkoholt érted, annak semmi. Akkor vedd be, mert így tartja a hormonszintet.
2007. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Az alkohol nem befolyásolja a hatását, már az egyik kérdésre irtam is, hogy azért mert nem a gyomrodban hanem a bélrendszerben szívodik fel a tebletta, tehát nem egy helyre érkeznek:)

Azért jo ha a ciklusod elso napján bevenni mert akkor már egy hét után is védettséget nyujt, ha másik napon kezded el szedni, akkor eltarthat egy honapig is amíg teljes védettséget nyujt!..meg hát amugyis szedd ugy, ahogy az orvosod tájékoztatott!

2007. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én is ezt a tabit kaptam, azon a napon kezdtem el, amikor megjött... Délután valahogy és én este szedtem be, mert az az egyik legelőnyösebb napszak az orvosok szerint a tabira... Amúgy az alkohol nincs rá hatással, de azért tényleg jó lenne, ha nem innád úgy le magad....
2007. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!