Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legjobban bevált fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobban bevált fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok,melyik módszer a legjobban bevált, és valóban hatásos? Elkezdtem nemrég fogamzásgátló tablettát szedni,de nagyon ellene vagyok,hogy a szervezetem,a hormonjaimat befolyásoljam,azonban azért kezdtem el,mert 100%-ra szeretnék menni. Sajnos az óvszer nem vált be,mert elszakad,nem bírja,kb 3-at kell használni egy alkalommal,ami nem is kènyelmes, és kellemetlen cserèlgetni. A pharmatexről azt hallottam, hormonmentes, és a perl indexe is alacsony. Ezzel van tapasztalatotok,esetleg mi vált be nektek legjobban? Még a pesszárium,amin gondolkozom, bár bem kényelmes :(. Le szeretném tenni a tablettát, így nagyon megköszönöm,ha írtok tapasztalatot,vèlemènyt, esetleg a tablettával való tapasztalatokat megosztanátok. Köszönöm :)

21/L



2020. máj. 26. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Legbiztosabb a szexmentesség.
2020. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem keressetek egy megbízható óvszert, ugyanis az nemcsak a terhesség, hanem a nemibetegségl ellen is véd
2020. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Pharmatexet és egyéb spermicid készítményt ne használj önállóan csak magagában, csak más módszerrel kombináltan (pl. pesszáriummal). Ettől még érdemes otthon egy tubussal tartani az óvszeres "balesetek" esetére.


A legbiztosabb az óvszer... megfelelő méret, megfelelően felvéve, s nem szakad ki olyan könnyen.

A második legbiztosabb módszer a hormonális készítmények (gyűrű, tabi) - s szó se róla amúgy úgy élvezetesebb is a szex :) viszont neked kell döntened akarod-e szedni vagy sem, ezt mi nem mondhatjuk meg helyetted.

2020. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat! Valóban tablettával èlvezetesebb,de nem vagyok hajlandó a szervezetem tönkretenni. Megpróbáljuk szerintem az óvszert most hogy működne.
2020. máj. 26. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, elmúltam már negyven éves, egész életemben óvszerrel védekeztünk és sosem szakadt ki. Érdemes a minőséget választani.
2020. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen az óvszer ami a legbiztonságosabb és a legegyszerűbb is szerintem. 23éves férfi vagyok, eddig rendszeresen óvszert használtam, próbáltam nélküle is de nem igaz hogy óvszerrel élvezhetetlen lenne a szex, nyilván valamennyivel kevésbé intenzív de ugyan ennyit nyersz azon, hogy nem kell izgulnotok, bármikor kéznél van és könnyen használható. Egyébként nekem még sosem szakadt ki az óvszer, nem kritikaként de nézzetek utánna részletesen hogyan kell használni, felhelyezni helyesen... ami amúgy egyszerű is csak néhány alapszabályra kell oda figyelni pl. az ondózsákot szorítsd össze mikor felhúzod mert ha levegő van alatta nagyobb eséllyel szakad ki a gumi... stb. figyeljetek oda ezekre mert amúgy a helyesen használt gumi biztonságos és vele is ugyan olyan élvezetes.
2020. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2020. máj. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!