Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam el barátomnak, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el barátomnak, h megjött és elkezdhetem a fogamzásgátló szedését? Mert eddig féltünk, h nem e vagyok terhes mert megvolt rá az esély

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Így: "szia drága megjött, nem vagyok terhes, nem kell Kanadába költöznöd és megváltoztatnod a neved, nem kell tartásdíjat fizetned, nem kell futnod az apám sörétes puskája elől, nem kell egész életedben a gátmetszett puncimat bámulnod".
2010. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicsit másra gondoltam:D azért köszi:D
2010. júl. 30. 13:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Oltás vagy első :)

Röhögtem. Zöldkéz!

2010. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Dugni nem féltél? Ilyenkor meg igen?! Komoly..
2010. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jajj első jót röhögtem :D:D

hát ez nagyon jó XD

2010. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, de ennek most nem örülnöd kellene???????
2010. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De,ha eddig féltetek,hogy esetleg terhes vagy,akkor nem hatalmas vigyorral az arcodon kellene vele közölnöd,hogy nincs baba és mától elkzeded szedni a tabit,hogy többé ilyen kétség ne legyen! Ezt az örömhírt jóval könnyebb közölni,mint egy nemkívánt terhességet!
2010. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dee nagyon is örülök neki!! most ő dolgozni van sajna
2010. júl. 30. 13:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért durva, hogy az emerek manapság mennyire nem tudnak smemit elintézni önállóan. Már mindenhez segítség kell?

Egyszeráen hívd fel, vagy várd meg, míg hazaér,és mondd el neki, hogy ,egjött.

Nem tudom mit kell ezen izélni.

2010. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!