Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetnék, h végre megjöjjön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, h végre megjöjjön?

Figyelt kérdés

A terhesség szinte kizárt,mivel ebbe a hónapba a menszeszem utáni kb. 4-5 napba vtam együtt a barátommal,am meg csak petting volt.Mikor együtt vtunk óvszer+megszakítással védekeztünk.Múlt szerdán kellett vna megjönnie de még mindig semmi.Ma anyum közölte velem,h rem nem vok terhes.

egy elkeseredett 17 éves


2010. júl. 30. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy. Remélem.
2010. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mit tehetsz? vársz vagy nödoki
2010. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Annak, hogy nem jön meg, nagyon sok oka lehet, pl: idegeskedések, folyamatos stresszeles! Próbálj meg picit lazítani!

Megfog jönni, csak nyugi;-)

Sok sikert, szorítok:)

2010. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha csak petting volt meg gumi+ megszakítás akk nem lehetsz terhes, beállt már normálisan a ciklusod???
2010. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagyjából mbeállt már rendesen,bár 1-2 napot mindig késik.
2010. júl. 30. 18:30
 6/12 anonim ***** válasza:
azt nem értem gumival miért kell még plusz megszakítani is... ennyi erővel be se kéne dugnia
2010. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést én írtam ki http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__10296..

nekem a felülés és a meleg fürdő be vállt...másnap délután meg is jött a mikulás :)

L/15 :)

2010. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor szűz voltam,anyám meggyanusított,hogy terhes vagyok,pusztán egy iskolai levelezés miatt,amit nem is magyarul írtunk a barátnőmmel:)
2010. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.várok még!!!

am annyi,h van fehér folyásom és mindig kezdek örülni,ha úgy érzem de kimeek wc-re és csak sajna az jön :(

2010. júl. 30. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodj meg...nekem is volt már h kimaradt..és nem vagyok terhes. az is lehet h fogytál és az zavarta meg a ciklusod vagy átment rajtad vmi betegség..
2010. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!