Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szabadtéri szexnél praktikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadtéri szexnél praktikus lehet az óvszer?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha a párotok azt kérné, hogy mondjuk kocsiban szexeléshez használjatok óvszert. Attól függetlenül, hogy mondjuk szed gyógyszert, de így nem kéne figyelni rá, hogy nehogy összekenjétek bármit. Benne lennétek?
2020. jún. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár bőr ülés van a kocsiban, de igen, benne lennék, végül is logikus (análhoz is használunk).
2020. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kocsiban még meg lehet oldani, hogy ne kelljen de ez megbeszélés kérdése.
2020. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, okos lány

Mi is így szoktuk

2020. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért szeretem a bőrülést, csak letörlöd róla. :)


Vagy motorháztető, ha már jó az idő. :)

2020. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Szabadban nekem csak gumival jönne be. Nincs lehetőség fürdésre, s nekem nem kellemes, hogy még utána csordogáljon belőlem a sperma, miközben utazunk, sétálunk.
2020. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Engem tök izgatna ha tudnám hogy utána folydogál belőled, hamar kapnád a következő adagot. ;)
2020. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!