Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyűrű mennyire biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyűrű mennyire biztonságos és praktikus fogamzásgátlási módszer? Vannak előnye és hátrányai? Ha igen mik lennének azok? A gyógyszer vagy ez a jobb?

Figyelt kérdés
Amiket én eddig hallottam erről a gyűrűs fogamzásgátlási módszerről nekem ezerszer jobban hangzik mint a gyógyszer. Valakinek van benne tapasztalata? Nem szeretném ha a barátnőm mindenféle hülye gyógyszereket beszedjen ami tönkreteszi a hormonháztartását.. De ez a gyűrű nagyon jól hangzik! Valakinek vélemény?

2019. jan. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Milyen gyűrű? Amiért elmész Középföldére, és addig nem dugod a nődet? Igen ez hatásos lehet. Amíg nincs benne a farkad, nem tudod teherbe ejteni.

Vagy amit az ujjára húzol? Ahogy hallom, a házasság is meggyéríti a nemi aktivitást.

Szóval bármelyik is az, tuti módszer.

2019. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez is hormontartalmú. Csak nem megy át az egész szervezeten.

2019. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Mindkettőnek van előnye és hátránya. Van hogy a gyűrű kiesik, elcsuszik, kényelmetlen, drágább. Ha pl beleesik a wcbe az sem túl kényelmes. A felhelyezés sem egy jó buli. A gyógyszernek pedig mint minden más gyógyszernek vannak mellékhatásai. Szerintem az lenne a legjobb ha beszélne a baratnod a nogyogyaszaval. Ő elmondja melyiket ajánlja és hogy milyen vizsgálatok kellenek előtte. Én gyógyszert szedek, mert nem kényelmes szerintem a gyűrű.
2019. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Èn gyűrűt használok lassan fél éve és meg vagyok vele elégedve.Igaz hogy sokkal könyebben szedhetsz össze fertőzéseket,valamint picit szerintem híztam is miatta,meg gyakran fáj a mellem,de lényegében a célját teljesíti.
2019. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyűrű ugyanúgy hormonos, csak nem a gyomorból szívódik fel, hanem "helyileg"...

A gumi nem opció?

2019. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!