Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után most akkor hogy van ez a dolog? Többi lent röviden.

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm május 28-án jött meg, teljesen kb. az ominózus aktus előtti napon múlt el. Június 3-án volt némi "baleset", kb. 1,5 órára rá bevettem az esemény utánit. A tabletta bevétele után 5 nappal megjött újból, június 8-án. Gondolom ez a gyógyszer mellékhatása volt, azaz ún. "rendkívüli vérzés".

Ez most tulajdonképp egy rendes menstruáció volt? (Annak tűnt, nem csak barna folyás...)

Azért kérdezem, hogy mire számítsak, mikor lehet az ovulációm, vagyis a termékeny napok? Az oké, h 14. nap környéke, de most akkor melyikhez képest?

Remélem nem lesz gond megint, csak szeretném tudni, mert kicsit aggódom, nehogy ismét baj legyen az óvszerrel :(

Köszi!


2020. jún. 12. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ezt senki nem fogja neked pontosan tudni megmondani, meg egy doki sem.

Spontan ovulacio is letezik "sajnos", ami gyakorlatilag barmikor lehet.

Ezert sem javasoljak a naptar modszert, mint fogamzasgatlo "eszkozt".

2020. jún. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért telt el az a 1,5 óra?
2020. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ez, hogy a 14. nap környékén van ovulácio egy mítosz, nekem pl. általában a 12. napon van, de ezt nagyon sok dolog befolyásolja, mikor rengeteget stresszeltem, akkor volt a 9. napon,majd a következő ciklusban a 16. napon. Azt, hogy neked mikor van mi itt nem tudjuk megmondani. Ha szeretnéd ezt tudni, akkor kezdd el mérni a hőmérsékleted, abból kiderül. A hormonmentes.hu oldalon erről csomó infót találsz. Ahogyan azt is, hogy nincsen spontán ovuláció. A peteérés bonyolult hormonok összejátéka , nem tud egyik percről a másikra megtörténni. :) Viszont most valóban kérdéses, mikor fog megjönni neked. Mikor én régen vettem be ilyen tablettát, akkor a tabletta okoztak vérzéshez képest jött meg normális időben a rendes mensim. De ez kicsit kiszámíthatatlan, mert elég nagy hormon löket egy ilyen tabi. De persze átérzem, hogy időnként muszáj lehet bevenni, hiszen én is voltam így régen.
2020. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor én vettem be esemény utánit három hónapban minden második héten megjött. Voltam dokinál, aki azt mondta normális, de ha még 3 hónapig szórakozik így a szervezetem menjek vissza.

Egyébként, ha ennyire parázol attól, hogy kiszakad a gumi lehet jobban jársz, ha váltasz gyógyszerre, spirálra vagy implantátumra.

2020. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!