Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó védekezési módszer első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó védekezési módszer első alkalomnál a pharmatex?

Figyelt kérdés
Kúpra vagy tablettára gondolok.Aki bármit tud mondani róla az kérem írjon minél több információra lenne szükségem!Köszönöm!
2010. aug. 1. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, önmagában, nem javasolnám, és szerintem más sem.

Ha van rá lehetőség, akkor inkább, gumi.

2010. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Elsőre a palmatexet javasolnám.
2010. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon rossz tapasztalatunk volt a pharmatexel..

Nem első alkalommal voltunk már együtt (11 éve együtt élünk) nemrég kipróbáltuk..a tablettát.

Úgy csípett és mart mindkettőnket, hogy abba kellett hagynunk, meg kellett fürödnünk...még másnap is éreztem.

Soha többet!

2010. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pharmatex...első alkalomnál?...sokan írják, h teherbe estek helyes használat mellett...meg 90%os védelmet nyújt...én nem biztos hogy bíznék benne...talán megszakítással hatásos...
2010. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért pont tabletta..ott a gumi! Eszem megáll..
2010. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott van az óvszer, már ne is haragudj, de első alkalomnál gáz ha beléd durrannak ( bocs a nagyon alpári kifejezésért ) de erre találták fel a gumit. Ha meg pasi ilyet kér tőled akkor dobd ki a francba!
2010. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson!!!

Még megszakítással viszonylag hatékony (bár úgy sem az igazi), de első alkalomnál az sem biztos, hogy a pasi időben ki tud szállni.

Első alkalomra ÓVSZER!!!!

2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tüzes ***** válasza:
Nekünk bejött a pharmatex. Én az egyadagos hüvelykrémet használom. Jó tapasztalatom van, könnyü felhelyezni, tiszta, közvetlenül behatolás előtt. Gyerekek szülése után is csak ezt használom. Igaz az orvosom mondta, hogy nem 100%. Gyógyszert nem szeretem. Talán a biztonság kedvéért használd a pharmatex-et és a gumit (ha mégis szétdurranna) legyen ott egy adag 3 védekezés.
2010. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne használjatok! fura szaga meg úgye felrakod és akkor vársz. alapból tök ideges vagy az elsőnél sőt még várnod kell. jobb a gumi!!!!
2010. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!