Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hölgyeket kèrdeznèm,van már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kèrdeznèm,van már aki használt/használ női óvszert? Most tervezem hogy veszek ès kipróbálom a párommal,aki használt már milyen èrzès illetve mennyire macerás a felhelyezès? Mennyivel másabb èrzès mint a hagyományos óvszer?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 03:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtős. Nekünk ki/becsúszkált és végül rátapadt a péniszemre akárhogy síkosítottuk.
2020. jún. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,a sikositó mindenkèppen szüksèges hozzá?
2020. jún. 30. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold végig, és rájössz magadtól h mindenképp kell-e síkosító
2020. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pesszáriumot most kezdtem el használni. Egyelőre 2x használtam. Nekünk eddig bevált, párom semmit sem érzett, és kicsit érzem hogy bent van,de megszokható szerintem idővel. Csak jól kell felhelyezni,illetve spermicidet tenni mellé/bele. Óvszer egyébként biztonságosabb tökéletes használat mellett.
2020. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a pesszárium nem ugyanaz, mint a női óvszer.
2020. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mire gondolsz pontosan? Még nem hallottam róla akkor.
2020. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a női óvszer: [link]
2020. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Med_fet_ati ***** válasza:
Száraz, nem lehet normálisan síkosítani...
2023. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!