Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer kinek hogy válik be?

Figyelt kérdés
Ugye ha a férfi megmossa szex előtt és pisilni is elmegy, akkor nem tartalmaz az előváladèk spermiumokat,szinte kizárt. Úgy tudom,akkor lehet spermium,ha előző ejakulációból maradt ,ez ürülhet ki,de ha elmegy pisilni illetve megtörli a pèniszt az illető,akkor nem lehet gond. Ezek alapján ha odafigyel az ember és nem ovuláció előtti napokban illetve azon a napon szexelnek megszakításos módszerrel,akkor nem lehet gond,vagy hogy gondoljátok? Van valaki,aki mindenre odafigyelt, és ígyis terhes lett? Esetleg aki évek óta ezt a módszert alkalmazza,neki beválik?
2020. júl. 23. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Könyörgöm, ne kérdezd! Itt ennek vannak ádáz gyűlölői!
2020. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm így lett terhes. Mondjuk aranyos kislánya született. :)
2020. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy benne van a kockázat hogy vab spermium az előváladékban, azt a pisi nem befolyásolja és hogy lehet peteérése nem csak ovulációkor hanem bármikor még mensi alatt is a lánynak. Ha vállalod a kockázatot, hovy igen lehet baba, akkor semmi gond. Ismerek olyat akinek bevált, olyat is akinem gyereke vagy abortusza volt.
2020. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Több, mint két éve így csináljuk, nincsen gond. Persze ha nagyon félnénk egy esetleg besikerülő gyerektől, valószínűleg védekeznénk másképp is (de persze az egyedüli 100 %-os védelem az önmegtartóztatás).

Annyi még, hogy ha te vagy a férfi, ismerd jól a saját működésed (mikor kell mindenképp kihúzni), és legyen nagyon a helyén az önkontrollod. A megszakítással besikerült gyerekek nagy része ennek köszönhető.

Ha egy évig minden szabályt betartva megszakítással védekeztek, 4 % az esélye a teherbe esésnek (a guminak 2 %). Lutri, hogy te vajon abba a 4 %-ba tartozol-e, akiknek valószínűleg az előváladéka tartalmaz elegendően sok spermiumot.

2020. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
4%? Kérlek doktornő, mesélj még 😂😂
2020. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Az orvosin 35%-os teherbeesési arányt tanítanak. De igazad van, lehet ők a tudatlanok.

Ezzel az erővel közösülés után ugrálhatnál is, szinte ugyanannyi az esélye a terhességnek, mint a megszakításossal.

2020. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

"4%? Kérlek doktornő, mesélj még"

[link] [link]

Withdrawal method, perfect use.

Arról nem én tehetek, hogy évtizedeken keresztül mást próbáltak a fejedbe verni.


#6, tökéletes alkalmazásról volt szó, nem a tipikus alkalmazásról (ugye elég egyszer elrontani..)

2020. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Ékes példáját láthatjuk annak, amire #1 utalt.
2020. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
#6, tudnál forrást idézni, hol, melyik orvosin tanítják azt a 35%-ot? A 4%-ot a válaszoló bemutatta, és ha magyarul akarod olvasni, a Wikipédián a "Fogamzásgátlás" rendelkezésedre áll.
2020. júl. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Mégis mire számítottàl? Van akinèl működik egy ideig,van aki azonnal terhes lesz.Én 30 vagyok,5 éve vagyok a párommal,most már megszakítással sem védekezünk,de még nem vagyok terhes.Legjobb barátnőm kétszer csinálta így és két gyereke van...
2020. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!