Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor bemegyek, megveszem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0728 kérdése:

Akkor bemegyek, megveszem és ennyi?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni pharmatex kapszulát, de nem vagyok benne biztos hogy minden zökkenőmentesen menne, szeretnék kis biztosítást es biztatást adni, mert habár tudom ezt vény nélkül megkaphatom szóval olyan mint bármi mas boltban vennék valamit, mégis félek lesz valami akadály es habár ez kissé éretlen, de nem merek bemenni valamiért.100% biztosra akarok menni hogy minden oké lesz, előre is köszi;)

#Pharmatex #Fogamzásgátló kapszula
2020. aug. 20. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon foglalkoznak vele mit veszel, főleg ha vény nélkül kapható.

De amúgy aranyos, ez olyan mint az óvszervásárlás a fiúknál. :D

2020. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és én még óvszert is szoktam venni a boltban, nem érdekli az eladókat, ők is szoktak szexelni.

De ha gondolod az segít fejben, ha mást is veszel. Találd ki, hogy nem kell e valami, ami elfogyott otthon. Kéred a pharmatexet és utána még ami szükséges, mint egy egyszerű rutin bevásárlás. Hátha nem feszengsz úgy annyira.

2020. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Menj be batran, senkit nem fog erdekelni mit veszel :)

Ha ciki megszólalni ird le egy papírra a nevet mit szeretnél.

Odatolod bólintas utan, jelezd köszöntél, de elment a hangod 😀😂.

Hajrá.

2020. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja nem azért, óvszer simán veszek énis az a durva, sot volt olyan hogy 72órás tabit vettem szoval nem tudom min parázok
2020. aug. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!