Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én használhatnék spirált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én használhatnék spirált?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy éve szedek fogamzásgátlót. Már a harmadik fajtánál tartok. Az elsőtől híztam mindig szétfeszült a hasam annyira puffadtam. A második nagyon erős görcsöket okozott. Amit most szedek az mellett össze vissza jön meg 5kg súlyingadozás állandó,nem bírok most sem enni sem a nadrágomat begombolni. Viszont az utolsó heti adagnal újra vissza fogyok. Kértem nőgyógyászhoz időpontot és fel szeretném hozni,hogy esetleg alkalmazható lenne e nálam.

#spirál #Foggamzásgátlás
2020. aug. 24. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már léteznek hormonmentes méhen belüli eszközök, amiket olyanok is használhatnak, akik nem szültek. Nemcsak spirál, hanem pl. rézgyöngy. Tudtommal nem minden nőgyógyász foglalkozik ezekkel.
2020. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

[link]

erre kérdezz rá a dokinál, elvileg elég jó. viszont előfordul hogy azoknál, akik nem szültek még, kilökődik, szóval figyelni kell magadat, és ha valami szokatlant érzel, akkor visszamenni dokihoz. amúgy jobban megéri ez (ha nincsenek hosszútávú mellékhatások), mint a gumi vagy a tabi.

2020. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz en 31 vagyok, nem szultem, hormonmentes spiralom van
2020. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Van mini spirál is amit fiatal még nem szült nőknek is feltesznek. De esetleg hüvelygyűrűt is tudsz használni.
2020. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A huvelygyuru is hormonos
2020. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ezeket csak magán orvos rakja fel?
2020. aug. 24. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
SZTK ellátásban nem fogják feltenni mert még nincs 3 gyereked, szóval magánút. Rengeteg hormonmentes fogamzásgátlási módszer létezik, beszéld meg az orvosoddal hogy neked melyiket ajánlja.
2020. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8: nekem feltettek, miert ne tennek fel??? Ez nem elkottetes
2020. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rákérdeztek, abból gond nem lehet.
2020. aug. 25. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!