Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki lett fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lett fogamzásgátló mellett terhes?

Figyelt kérdés

Akik már TÖBB ÉVE szedtek fogamzásgátló tablettát őket kérdeznem.

Illetve hogy saját hibából (kihagyott tabletta, antibiotikum stb. miatt) vagy rendes szedés mellett jött létre terhesség / melyik fogamzásgátló tabletta mellett?



2020. aug. 28. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nalunk rendesen volt szedve, es lett belőle egy baba. Most 6 éves. Imadjuk. Nem.bantuk meg. 🙂
2020. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezhetem hány éve szedted?
2020. aug. 28. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem en szedtem, hanem a parom. 🙂
2020. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félni. Én 4 évig szedtem, és nem lettem terhes.


Több, mint egy éve gumival védekezünk, attól sem.

2020. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen fogamzásgátlás módszer sem 100%-os. A hormonális fogamzásgátlók alkalmazása során bekövetkezett nem kívánt terhességek 99%-a megelőzhető lett volna (pl. rendszertelen szedés, a készítmény hatását befolyásoló más gyógyszer együttes szedése, készítményváltásnál az átmeneti időszak kihagyása stb.).

Mindezzel együtt - a művi beavatkozások (elkötés) - után a megfelelően alkalmazott fogamzásgátló és az óvszer a legbiztosabb fogamzásgátlási módozatok.

2020. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!