Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek (ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek (ez a 6. levél), pénteken megjött ahogy kellett neki, szerdára elmúlik. De csütörtök reggel (ma) még mindig tart, pedig tegnap még gyengébb volt...tegnap vettem be az első bogyót a 7 napos szünet után. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 13:34
 1/4 anonim válasza:
menjél el a dokihoz vagy mond meg anyudnak ők tudnak segíteni :)
2008. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem ez egyáltalán nem gond, nekem is volt már ilyen a másfél év alatt egyszer. ha jól értem 6 hónapja szeded, lehet hogy még nem állt be rendesen, ez egyénfüggő. :)
2008. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem! Nekem sosem múlik el addigra, mire elkezdem szedni a köv. levéllel, csak miután elkezdtem szedni 1-2 nap és utána múlik el!

De amúgy elvileg benne van a tájékoztatójában, hogy akkor is el kell kezdeni szedni a köv. levéllel, ha még nem múlt el a mensi!

2008. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, el is kezdtem szedni, csak kicsit beparáztam h vmi baj lehet de nővérem modnta h neki is volt ilyen, és ez nem gond!
2008. nov. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!