Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legközelebb is így fog megjönn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legközelebb is így fog megjönni? Ma,a hét napos szünet 3. napján kora reggel jött meg, de nekem ez nem túl jó ,ugyanis ekkor szoktunk a barátommal együtt lenni.

Figyelt kérdés
Mivel ez volt az első levél tabi,ugye még nem garantált hogy jövő hónapban is pont ugyanekkor jön meg?(rendszeresen ugyanabban az időben veszem be)
2009. márc. 8. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a szünet 3-4. napján szokott megjönni mindig. Ha ez neked gond, akkor told el egy nappal.
2009. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem hol a 2., hol a 3. napon jön meg. jobb, ha ezzel számoltok...
2009. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hmmm nekem a 4 nap van vami apró maszat, és csak az 5. nap jön meg igazából
2009. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nap annyira nem is gond,csak az óra.Szóval az ugye nem fix?Hallottam hogy van akinek órára pontos.
2009. márc. 8. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem rég szeded, még változhat. Ha nem jó az időpont, lehet változtatni, ha lerövidíted mondjuk 1 nappal a szünetet. Aztán előírás szerint szeded tovább a későbbiekben.
2009. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!