Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után nincs menstruáció. Sorstársak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Négy hónappal ezelőtt hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta nincs menstruációm.

Természetesen kértem időpontot a nőgyógyászomhoz, de csak sokára kaptam időpontot. (igaz, lassan letelik az idő és végre mehetek...de nagyon aggódom)

Csináltam egy tesztet, ami negatív lett. (Nem a legolcsóbb fajtát, jelezte azt is, hogy a teszt megfelelően működik) No meg ennyi idő után gondolom már látszódna...


Bár még nem tervezek kisbabát, de van egy rossz érzésem belül, hogy talán nem is lehet. Mindig is volt hormonproblémám, de a menstruációm tűpontos volt.


Járt valaki hasonló cipőben? Nektek megjött idővel? Vagy milyen más betegség állt a háttérben?

Korábban sosem voltak cisztáim, így nem tudom, a PCO mennyire valószínű... (de majd a doki kideríti)

Csak jó lenne sorstársakkal beszélni erről.


27/N



2020. szept. 8. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen... mindenkinek eltérő időre van szüksége amíg a szervezete visszaáll úgymond a normál kerékvágásba. Van akinek már a következő ciklusa is szinte tűpontos, másnak meg fél év is szükséges. A doki majd megmondja mi a pontos ábra UHG és labor után. Kismillió oka lehet a ciklusod elmaradásának.
2020. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont így volt! Amikor abbahagytam, 5 hónapig nem jött meg, aztán mentem nőgyógyászhoz, aki felírt egy menstruáció hajtó tablettát. Ilyenkor az van, hogy megszakadt a kapcsolat az agy és a szaporító szervrendszer között (ugyanis az agy irányítja peteérést is). Menj el, és neked valószínűleg felírják. Nekem naponta kétszer kellett bevenni 28 napig. Utána megjött egyszer, de ugyanúgy abbamaradt, és ismételni kellett a hajtó tabletta szedést, újabb 28 napig. Utána helyreállt, azóta is rendben van.
2020. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából attól félek a legjobban, hogy kialakult valami komoly betegség, amit csak elnyomott a tabletta. :(

Remélem, minden rendben lesz.

2020. szept. 8. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ettol felek enis, ha abbahagyom. Remelem nalam a sok gyogytea, egeszseges eletmod segit majd.

Kitartast neked!


En ugy tudom ilyenkor kifejezetten mehet a cickafark es orbancfu tea, meg vannak kifejezetten ilyen mensi/noi gyogynovenyek.

2020. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!